Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljunk a kis férgekkel?

Mit csináljunk a kis férgekkel?

Figyelt kérdés

Lakást bérelünk. Pár hete jeleztük az ügynökség felé, hogy a lakásban nagyon büdös van. Mi gázszagra gyanakodtunk. Kijött egy szakember aki bevizsgálta a házat, és mondta, hogy nincs gázszivárgás. Szerinte a falban valahol megdöglött egy állat és annak a bűzét érezzük.. Tenni semmit nem tudunk ellene, csak szellőztetni (ami állandóan megy, de ez sem segít olyan büdös).Tegnap észrevettem hogy a konyhánál a villanykapcsolónál potyognak a kis férgek kifelé. Nagyon sok.. Oda rovarirtót nem fújhatunk, hiszen áram van ott.. Ma körbe ragasztóztam a a villanykapcsolót , hátha így megszabadulok a férgektől. Most nem olyan jönnek hanem a a fal szélén a műanyag fuga réseiből.. Elleptek szó szoros értelemben a férgek.

Ha itthon lennék akkor 5 percenként összeszedegetném őket, de 20 perc múlva megyek melózni, és csak este érek haza.. Addigra mindent ellepnek a férgek. Mit csináljak?? Azon kívül hogy hívtam az ügynökséget.. Ma még rendben hogy nem tudok mit csinálni, de holnap nem szeretném a lakást itt hagyni úgy hogy nincs megoldás..


2013. szept. 26. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam. "nem onnan jönnek....."
2013. szept. 26. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn rögtön hívnám az ügynökséget és antsz-szel fenyegetném öket, mert nem normális, hogy egy döggel kell élnetek. Azt már rögtön elkellett volna távolítani. A baj, hogy akár patkányok is megjelenhetnek éjszaka is.

Èn tuti nem aludnék ilyen lakásban.

Ilyen esetben ha senkit nem tudsz elérni hívd fel az antszt és kérdezd meg mit lehet tenni.

2013. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"ügynökség" ? XD A tulajdonos vagy a közősképviselőt kell ki hívni ! Egyébként ha lekapcsolod a főkapcsolót még vizes festékkel is festhetsz :D de ilyet nem tanítanak iskolában XDDD Lehelt az operaházfantomjának a galambja esett egy körtőbe .
2013. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 16:47


Ügynökség! Igen, mert mi ügynökségen keresztül béreljük a lakást. 6 éve élünk itt, de a tulajt még sosem láttuk. Mi mindig az ügynökségen dolgozó összekötővel tartjuk a kapcsolatot.. Gondolom ez a kis agyadban fel sem merült ugye???

Hülyének sem kell nézned, hogy nem tudom hogy a főkapcsoló lekapcsolása esetén nincs áram..De gondolom az fel sem merült hogy nem az a gond hogy a kapcsoló résén jönnek a kis férgek, hanem az hogy valahol a járatban rengeteg kis féreg van...


Legközelebb ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor inkább ne erőltesd.. A szánalmas szövegedre tényleg nem vagyok kíváncsi..

2013. szept. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!