Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Igaz, hogy az USA-ban a...

Igaz, hogy az USA-ban a legtöbb ember csak bérli a házát, még családi házat is?

Figyelt kérdés
Miért van ez így?

2013. szept. 27. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Igen, Németország az más. Ott már akkora hiteleket halmoznak fel, amit matematikai bizonyossággal nem fognak tudni visszafizetni. Az ország jellemzően hitelekből él. "

ezt most honnan is...? valami forrást adnál hozzá?

arról az országról beszélsz, amelyiket az EU legvesenyképesebb országaként fogadnak el, amelyik enyhe tulzassal eltartja az europai uniot... Annyit exportal mint az egesz USA miközben kb. negyedannyi ember él benne:

[link]

(persze tudtommal tipikusan drágább szolgáltatást/árut exportálnak mint kína vagy az usa, hogy a magas német béreket fizetni tudják)

2013. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: a legdrágább városokban az átlagingatlanok az átlagjövedelmekből kifizethetetlenné váltak az utóbbi időben. Kb. mint Budapest 2003-2007 között. Míg Magyarországon az államilag támogatott, majd az olcsó devizahitel pumpálta fel irreális szintre az árakat, addig Németországban a szinte nullán tartott eurókamat. Mivel a kamatteher nagyon kicsi, a vásárlók képesek és hajlamosak is sokkal több hitelt felvenni, ezzel nyomják felfelé az árakat. A fák azonban ott sem nőnek az égig.
2013. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem csak az USA-ban, hanem sok fejlett EU-s országban is. Általában az első összeköltözésnél egy kis kégli,majd ha jönnek a gyerkőcök akkor nagyobb,majd ha megint 2-esben ,akkor újra kis lakás.Manővereznek.Persze nem mindenki.
2013. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom a sok "külföldön " dolgozgató hol vergődött :D , de én az utóbbi időben rengeteg Passzív házat építettem fel Ausztriában, ami Magyar áron elkészítve, üzemeltetve még olcsóbb is mint itthon !! A sok nagyokosnak csak annyit :) legalább tudjátok mennyibe kerül egy m3 "köbméter" VÍZ Pesten és máshol Pl.: New York,,,, Kairó ,,, XDDDDDDDDDDDDDD
2013. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aki tényleg a kérdésre válaszolt! Németországban mi van az engem nem érdekel :)
2013. szept. 29. 16:21
 16/17 anonim ***** válasza:
hehe:) Azért Magyarország jómódja azon függ, mi van NOban... :)
2013. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez alapján a kérdés könnyen eldönthető: [link]
2014. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!