Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kinek mi a tapasztalata az...

Kinek mi a tapasztalata az albérletről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 11:13
 1/5 anonim válasza:

Amilyet szakítasz olyat szagolsz, sok mindentől függ többek között, mit engedhetsz meg magadnak.

Részemről negatív, a korszerűtlensége miatt a gatyád is rámehet, a lakótársra meg az idegeid, a lakáshitelre meg a maradék józan eszed.

2013. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem annyi igényem van, hogy bútorozott és viszonylag jó állapotban legyen.
2013. okt. 31. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A bérlő és az albérlő között van különbség ! ! ! Albérletben lehet a bérlőtársaid jóvoltából : hajnalban idegennel találkozol a WC-én, a hűtőgépbe betett cuccod közösbe ment , várhatsz a mosógépre , nyitva a szoba ajtód " aszt mondtad használhatjuk a" , a konyhába vadidegenek söröznek , "mindenki hozhat fel vendéget " Néha már hányingered van a fürdőtől a sok lábgomba reklám után .........
2013. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Részemről lakáshiteles vagyok, "magántulajdon" soha többet, inkább albérlet.
2013. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 potyike ***** válasza:
Fiatal koromban én is laktam albérletben.Soha semmi problémám nem volt.Pl hét végén a főbérlővel közösen főztünk és ettünk,elosztva a költséget.Segítettem neki bevásárolni,ő takarította a szobámat,néha még mosott is.
2013. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!