Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet a VI. kerületben...

Albérlet a VI. kerületben vagy közel hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sikerült végre viszonylag jól fizető munkát találnom a VI. kerületben, viszont vidéki vagyok szolnok megyei, utoljára 5. osztályos koromban voltam a fővárosban szóval nem vagyok képbe. Oda kellene költöznöm albérletbe, a kérdés csak az, hogy tudnátok e nekem ebbe segíteni, mert nem ismerem a környéket, a közlekedést ott. Szóval ha nem a VI. kerületben találok albérletet akkor hol keressek melyik kerületben, hogy időben odaérjek a munkahelyemre tömegközlekedéssel? Honnan a legmegközelíthetőbb, és persze beleszámítva azt hogy viszonylag normális környék legyen?

Segítenétek nekem ebben?

Egyébként milyen hely a VI. kerület?

Várom a válaszokat. Előre is köszi.

21/F


2013. okt. 31. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ merre van pont a melóhelyed a VI. kerületben, jó lehet a VII., XIII, V kerület, de igazából ha pl. a hármas metró vagy a 4-6 villamos vonalán laksz, akkor egész hamar be tudsz érni a VI. kerületbe.
2013. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Üdv!

Köszi a választ!

A vörösmartyn lenne a munkahely!

2013. nov. 1. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az 1-es metró vonalán érdemes nézelődnöd, esetleg a többién is, deákról átszállással viszonylag könnyen/hamar megközelíthető a vörösmarty.
2013. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én az V. kerületet ajánlom. Én is itt lakom. A 3-as metróval jól lehet közlekedni. Mellesleg a kerület biztonságos is. :)
2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Most nézegettem ott albérletet, de ahogy látom ott még egy bútorozatlan albérlet is drágább mint a VI. kerületben... Tudsz esetleg segíteni abban, hogy melyik közeli kerületben találok olcsóbb megbízható albérletet tekintettel arra, hogy a közlekedés könnyen megoldható legyen a VI. kerületbe a Vörösmarthy utcára?

2013. nov. 4. 19:41
 6/7 anonim válasza:
Ha nem jó az V. kerület, akkor nézegess VI. VII. kerületi lakásokat.
2013. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
VI, VII, VIII, esetleg XIII, XIV, IX
2013. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!