Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen az élet a 19. kerületbe...

Milyen az élet a 19. kerületben? Milyen a környék? Milyen a híre annak a környéknek/ott lakóknak? Milyn a paneles része? Milyen boltok, plázák vannak a környéken? Este milyenek az utal? (forgalom)

Figyelt kérdés
Mindent kell tudnom róla, oda költözök panelba, és kicsit félek, mert félek a cigányoktól. 16L. (ne azzal gyertek, h nem kell félni tőlük stb... :D )

2013. szept. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

plázák: KÖKI terminál, Europark


Maga a kerület elég vegyes, van teljesen normális része is, meg lerobbant is. A panelos rész alatt a Havanna lakótelepet érted?

2013. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a fő utca 32re gondoltam. nem biztos hogy panel, de tömb lakás, azt tudom. az milyen rész?
2013. szept. 9. 22:20
 3/7 A kérdező kommentje:
A 19. kerületben a lakótelep az milyen úton va? Ugye nem a főúton?
2013. szept. 10. 05:57
 4/7 anonim ***** válasza:
van sok lakótelep a 19. kerületben
2013. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja értem, :) Köszi
2013. szept. 10. 20:57
 6/7 207 válasza:
A Google Maps-ban megtudod nézni a környéket, utca szinten is. Én 10-12 éve járkáltam arra,(éjszaka is) akkor nem volt annyira gáz, bár én fiú vagyok. Nemtudom azóta milyen a helyzet, de gondolom kicsit rosszabb, mint mindenhol. Nem akarlak parába hozni, és ne is idegesítsd magad rajta, de szerintem nem baj ha nyitott szemmel jársz.Amúgy meg a paneltelepeken mindíg kicsit "vadabb" az élet mert sok az ember viszonylag kis területen, és hát ki ilyen-ki olyan. De én azt mondom hogy nem kell paráznod, szarba kerülhetsz Budán is, hiába "elit". Amúgy meg vannak sokkal szarabb helyek is, pl. Havanna lakótelep, IX. ker., Kőbánya néhány része(Én ott lakom). Járj nyitott szemmel, mint mondtam, és akkor nem lesz baj. És NO PARA!!!!
2013. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óó hát köszi a tánácsot, nyitva lessz a szemem.. :)
2013. szept. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!