Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem adják ki így a lakást?

Miért nem adják ki így a lakást?

Figyelt kérdés

Barátom külföldön dolgozik, én vidéki vagyok, Budapesten akart volna kivenni nekem egy lakást, hogy könnyebben találjak munkát, de mindenhol dolgozó hölgyet keresnek, stb., nekem pedig egyből nem lenne munkám.

Esélytelen így albérletet találni, vagy próbálkozzunk még?



2013. nov. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert senki sem szereti az ingyen szallas-elest.

Mibol fizetnek? Mi a biztosíték, hogy fizetőképes lennel es nem maradnanak ott a számlál?

Oke, ott a 2-3 havi kau., de vajon ezt kibor,ad most fizetni?!

Plusz az albit hosszútávra szeretik kiadni, nem 1-2hetre vagy 1 hónapra, hogy tud-e fizetni vagy sem..

2013. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátom fizette volna a több hónap kauciót is, előre a bérleti díjat, rezsit, mindent. Szerződést is aláírtunk volna, szóval ez kicsit nevetséges már szerintem.
2013. nov. 13. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak talán nem kellene ilyen infókat elárulnia, hogy nincs munkád. Kamuzza azt, hogy van, és kész...
2013. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamuzni, hogy van munkád, egyszerűen csak azt kell mondani, hogy ti, ketten akarjátok kivenni, ő kint dolgozik, te pedig munkát keresel. A kinti munka alapján úgyis tudja mindenki, hogy fizetőképesek vagytok. Nem kell kielemezni, hogy neked keresi ő...egyszerűen, ti, ketten akarjátok kivenni. Az, hogy a párod a munka miatt nincs sokat ott, az pedig egyértelmű. Tehát csak részletkérdés, hogy kettőtöknek akarjátok, vagy neked akarja kivenni.
2013. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha előre fizetik nálam a gubát nincsen gond :DD Tegyél le nagyobb lóvét előre , ha tetszik a lakás . Mint bérbeadó három tipust kerülök : 1 Ígéret földiek : most nincsen de majd lesz .. 2 Egy lány fog csak itt lakni : meg a napi több tucat kuncsaft .. 3 Pozitívan diszkriminált állandó hiányban szenvedő rezó kisebbség !
2013. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van :)
2013. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!