Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Július 1-én albérletbe költözt...

Zoé1994 kérdése:

Július 1-én albérletbe költöztünk és rögtön július 10. -én fizetünk rezsit úgyhogy még csak 10 napot laktunk itt ( azt tudni kell hogy átalányt fizetünk). Ez így helyes?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 21:51
 1/8 kovpet ***** válasza:
Nem a fizetés időpontja az érdekes, hanem az, hogy milyen időszakra szólt az adott számla.
2013. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez helyes. Különben is, tíz napot fogyasztottál hitelbe, huszat meg előre fizetve. Ha nagyon zavar, fizess 15-én, akkor egál :)
2013. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves Kovpet. Az a gáz az egészben hogy 5 hónapja lakunk itt és még egyetlen egyszer láttam a csekkeket mert a főbérlőhöz érkezik.
2013. nov. 27. 19:17
 4/8 kovpet ***** válasza:

És mi akadályoz meg abban, hogy elkérd?

Mire fizetsz akkor? Bemondásra? :) Csak nem :)

2013. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Jön a főbérlő vagy a lánya :-) és mondják az összeget mi odaadjuk, és mindig azt mondják ha jönnek a következő havi pénzért akkor hozzák a csekkeket lefénymásolva, csak ez még soha nem történt meg :-/
2013. nov. 28. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű... Amíg nem látod a csekkeket, nem fizetsz és pont. Mi is átalányt fizetünk, de emellett is elvárás, hogy lássuk a fogyasztásunkat, küldi a tulaj minden hónapban scannelve a számlákat!

Egyébként mi is előre fizetünk minden hónap 10-éig. Bérleti díjat és rezsit együtt.

2013. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez bizalom kérdése. Más dolog, hogy üzletben nincs helye bizalomnak. Papírozzátok le a dolgot.
2013. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Különben is, tíz napot fogyasztottál hitelbe, huszat meg előre fizetve."


Te miről beszélsz??? Úgy csinálsz mintha a tulaj hitelezne! Valóságban a szolgáltató hitelez, hiszen csak utólag kéri a pénzt.

2013. dec. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!