Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyszobás lakásomba kereshetek...

Egyszobás lakásomba kereshetek lakótársat? Mennyit lehetne elkérni érte?

Figyelt kérdés
Egy egyszobás garzonba költöznék (saját lakás), ami Budapesten az 1. kerületben (Hunfalvy utca) található. Szuper lakás, minden fel van újítva, a környék is kiemelten szép. De szinte csak olyan hirdetéseket látok, akik külön szobákat adnak ki és azt is keresnek... Így is találhatok szerintetek egy lakótársat (a szoba elég nagy)? Körülbelül mennyit illik elkérni?
2013. dec. 27. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lesz olyan aki kivesz egy szobát úgy hogy a tulajjal osztozkodnia kell. Akkor inkább fizet egy kicsivel többet, de külön szobában él.
2013. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Hááát... Én nem próbálnám ezt ki a helyedben. Senki nem szeretne egy idegennel egyszobában élni, akármilyen szép az a lakás, akkor sincs privát szférátok. 30-40-ért már külön szobát lehet bérelni 1-2 kerülettel arrébb. Aki mégis belemegy egy ilyen közös szobás helyzetbe, az nagyon rá lehet kényszerülve, azaz vagy nagyon szegény (és ki tudja meddig tud fizetni, majd ilyen-olyan kamu indokkal mindig csak a felét adja pl), vagy sürgősen kell költözzön (pl kidobták az előző helyről mert balhés), vagy sorra járja az albikat, felhalmozza a tartozásokat, majd örülhetsz, ha csak nem fizet, és nem lopkod.

Amúgy én semmi pénzért nem laknék egyszobában senkivel, nem tudom ez téged hogy nem zavarna, hogy ott járkál valaki. Mi van, ha alsóban szokott otthon lenni és azt kell nézd, hogy alsóban mászkál egy szőrös sörhasú programozó mondjuk?:D Vagy, lehet hgoy lesz valami stiklije ami idegesíteni fog, külön szobában nem érdekelne pl hogy ropogtatja mondjuk a nyakát, de együtt... Na szóval ezt gondold át:D

2013. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel. Egy szobában lakni egy idegennel elég rizikós, és tényleg csak valami csóró zakkantat találnál, mert akinek van némi pénze és normális, az legalább külön szobát akar majd.

Pasizz/csajozz be, aztán ha összecuccoltok az már más, mert akkor a pároddal élsz már.

2013. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megjártam már pár albérletet, de soha nem volt szobatársam. Megőrülnék egy idegen embertől, aki esetleg este bömbölteti a tv-t, mikor én aludni akarok! Ilyen szinten nem tudnék de nem is akarok alkalmazkodni senkihez!

Szerintem is jól gondold ezt meg, nem tudhatod kit fognál ki!

2013. dec. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Családon belül is kevés két embernek egy szoba, két idegennek pláne. Nem hiszem, hogy bárki is beköltözne így hozzád, akármilyen nagy a szoba, akármilyen szép és jó a lakás. Még a régi, valódi albérletes rendszerben is külön szobákat adtak ki.
2013. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha kiadod Nekem 25 000-ért szeptembertől beköltözök melléd :))
2014. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60 ezer körül :D
2014. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!