Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A VIII. kerület József utca,...

A VIII. kerület József utca, rigó utca, salétrom utca, német utca milyen környék? Albérletet nézünk azon a környéken.

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott inkább ne...
2014. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy mivel foglalkoztok és mit jelent a többesszám?
2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azok nem rossz részek, a VIII. kerület egy részét (ott a Baross utca környékén, tehát az általad felsorolt részek közelében) szépen felújították. Minél közelebb a Körúthoz, annál jobb.


A József utca talán kevésbé jó...

2014. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reméltem, hogy a körúthoz való közelség miatt ott nem olyan vészes a helyzet, de ezek szerint hiába reménykedtem..
2014. jan. 6. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan lány szobáztatós :)))
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne erőltessétek azt a környéket, egyrészt elég lepusztult, lehangoló másrészt pedig a közbiztonság sem az igazi főleg éjjel.
2014. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fehér embernek (ha normálisan akar élni) nem ajánlott.

persze nem késelnek meg minden sarkon, de jobb a körúton, vagy azon belül maradni.

max a baross nagyon eleje, józsef-körút sarka, rákóczi tér.

2014. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Aki lehúzta ezt a környéket, az biztos nem élt ott, vagy csak nagyon régen.


Én fél éve élek a József utca Salétrom utca sarkán, és nagyon szeretek itt élni. A társasházunkban csak egy cigánypár van, azok is normálisak.


Mindenhol térfigyelő kamera van, és én bulizások után az éjszaka mindenféle időpontban mentem már haza, de soha nem ért semmilyen atrocitás, még egyetlen egy prostit sem láttam, pedig mások mondták, hogy itt jellemző, de úgy néz ki, hogy az már régen volt.


Most nyitott az utca végén egy Penny, és további fejlődés várható pont ezen a környéken, hiszen a 4-es metrót nemsokára használatba is lehet venni, és a Rákóczi téren van az egyik megállója.


Nekem csak annyi bajom van a környékkel, hogy sok a kutyagumi. Kulturális szempontból az emberek itt nem olyan fejlettek, de egész kedvesek.

2014. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8 :DD Pedig a Salétrom utcában a földszinten , űzik a régi szakmát :) mindig nyitva egy ablak , egy hölgyikével ha nagyon nézed még le is szólít , pedig ott a kamera...
2014. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!