Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest X. kerület, Gergely...

Budapest X. kerület, Gergely utca és környéke jó hely? Oda költözünk!

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 22:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Én az Agyagfejtő utcában lakom, 2 buszmegállónyira onnan. Másfél éve élek itt, nekem nem volt még problémám a környékkel. A busz gyakran jár, a közelben van mindenféle bolt, posta, stb. Viszont a Köki terminált nem ajánlanám este. Ha este 9-fél 10 után jövök haza akkor mindig Örs felől jövök, akkor is, ha kerülő...Kökin véleményem szerint elég "érdekes" emberek tartózkodnak éjszaka. Éjszakai járattal is gyakran jártam tavaly Örs felől, nem volt bajom vele eddig. Nincs nagy forgalom és zaj, én szeretem. Néha azért csekkolom a bűnügyi térképet a rendőrség honlapján, hogy megnézzem kb. mi a legrosszabb ami errefelé történik :) Ha van valami kérdésed írj nyugodtan. 25/L
2013. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Attól függ melyik részére költöztök, elég hosszú és változatos út.
2013. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom a 40 valahány.
2013. okt. 12. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem keverném az Agyagfejtő utcai panel dzsungelt a Gergely u 40 környéki kertes házakkal, a kéttő között van 2,5 km távolság!


[link]

2013. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!