Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bejelentkezhet az albérlő a...

Bejelentkezhet az albérlő a tudtom nélkül a lakásba állandó vagy ideiglenes cimre? Ha aláhamisítja a bejelentő lapot igen de más úton is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 09:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
# 29 A szívességi bérbeadás lehet valós NEM TILTJA TÖRVÉNY ! ! Tehát ha nem lehet az ellenkezőjét egyértelműen BE bizonyítani , szívességi marad , ami felbontható a kapcsolat megromlása miatt ..
2014. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Tök jó ötlet ezentúl alkalmazom : Ha bejelented őket ideiglenesre, előre írass alá velük üres lapot is a későbbi kijelentkezésre, mert előfordulhatnak később konfliktusok és nem tudod kijelenteni őket... SZUPER !!!
2014. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Ha pénzt kérsz a lakásért, az bérbeadás. Ha ezután szívességi lakáshasználatnak hazudod a bizniszt, akkor az adózás rendje ellen elkövetett bűncselekményről beszélünk, amiért többet fogsz kapni, mintha csak simán elcsaltad volna az adót.


Tanúk, barátaim, tanúk. Két ember titka nem titok.


[link]

2014. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenesre bejelentkezik, SEMMI joga nem lesz a lakáshoz. A lakcím az emberhez tartozik, nem a lakáshoz. Az ideiglenes lakcím amúgy is csak 5 évre szól, van lejárat a lakcímkártyán, én is így jelentkeztem be a bérlakásba, csak én hivatalosan.
2014. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
# 34 Ezt bíróságon halottam : A te tanúd annyit ér mint az én tanúm " már ha bíróságra akarja vinni valaki az ügyet" :D De Pestiesen a jó kiadók ezt már kifejlesztették egy trükkel , egy harmadik személyen keresztül adják ki az ingatlant akinek nincsen vagyona ! Nem egy KFT vezetője volt hajléktalan szálon éldegélő milliárdos "adócsaló". Mindet bizonyítani kell papíron feketén fehéren, a bíró átolvassa a kutyát nem érdekli a paláver verés, általában az ülnök még alszik is egy jót közben :DD
2014. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
#35: hamis tanúzás polgári ügyben, jutalma 3 évig terjedő szabadságvesztés. Már a rábírás kísérlete is büntetendő. Ha még mélyebbre akarja magát ásni a tulajdonos, sőt, másokat is belerángatna, csak tessék!
2014. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Ha per lenne annak kell bizonyítani aki kezdeményezi ezt, vagyis az albérlőknek de bizonyíték nincs a kezükben.Senki nincs ott mikor a pénz átadása megtörténik .Akkor milyen tanúról beszélünk?

Mivel bizonyítja,hogy ezért ők pénzt adnak?A szomszédokkal?


Igen is meg lehet így is oldani ebbe nem tudna belekötni mint mondtam ha lenne arról papír,hogy átadják a pénzt akkor igen, de nincs papir semmi bizonyíték.

2014. jan. 17. 12:25
 38/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem polgári per lesz az, barátom, hanem büntetőeljárás, és nem a bérlőd fog bizonyítani, hanem a rendőrség fog nyomozni, bérlő pedig tanú lesz. Ha több a kiadásod, mint a látható bevételed, máris bajban vagy. Nyugi, a NAV nem annyira hülye, hogy minden szívességi lakáshasználatot bevegyen. Messziről kiszúrják az ilyen kis piti adócsalókat.
2014. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Hát akkor csinálják nem érdekel van aki évek óta ezt csinálja.Aztán az ellenőriznek le amit akarnak.Soha egy albérlővel sem volt gond főleg ez ügyben.
2014. jan. 17. 12:51
 40/54 anonim ***** válasza:
# 36 :DDDD Te valószínű az NCS: Miami helyszínelők-ön szocializálódtál !!! Még az eljárás sem indulna meg mert alapból bukta lenne ! Komolyabb ügyeket nem tárgyalnak ! Hol élsz Tas-mániában ?
2014. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!