Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit lehet elkérni ezért a...

Mennyit lehet elkérni ezért a lakásért Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, milyen áron próbálkozzak. 38 négyzetméteres, egyszobás, nagyon szépen felújított lakás szintén szép házban (tégla, gázkonvektor). Magasföldszint, utcára néz, a Naphegyen van (Lisznyai u.) 65-70-ért ki lehet adni? A lakás tényleg szép és a környék is nagyon jó, bár nem tudom, garzont kivesz -e valaki ennyiért.
2014. jan. 26. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod a környékbeli lakásokat mennyiért adják ki?

Nem igazán vagyok otthon a budapesti árakban sajnos, de ha jó helyen van, jól megközelíthető, nyugis környék, ráadásul egy felújított, szép állapotban lévő lakás, akkor simán el lehet érte kérni ennyit és lesz is aki kifizeti.

2014. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hely kiváló, de nem sok hirdetést látok erre, nehéz tájékozódni. Csak mondjuk 70-ért kétszobásat is lehet találni, szintén a központban.
2014. jan. 26. 01:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Magasföldszint nem túl előnyös, enyhít a dolgon, ha van előkert a ház és az utca között olyan magas bokorral, ami a belátást gátolja. A tájolásnak ilyen esetben a nappali fényviszonyok miatt kiemelt a szerepe. Ha az említettek tekintetében kedvező a helyzet, akkor is éppen "necces" az irányár (még az alsó limit is).
2014. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 3-sal értek egyet.

Nézz körül ingatlanos oldalakon, és megtudod.

50 E az lehet szerintem.

Az ablak alatt mekkora a forgalom?

2014. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

60ért hirdetheted, sztem lesz is bérlőd hamar. de 65-70 már a pofátlanság alsó határát súrolja nálam egy ilyen kecóért.

budapesti vagyok, ismerem az árakat.

2014. jan. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megy az 80 ezerért is ott.Főleg ha felújított+új bútorok stb.
2014. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a 11. kerületben bérlünk egy 2010-ben épült lakást 55-ért ami 40 nm és van zárható kocsibeálló. Szerintem olyan 50-55-öt kérhetsz mert a 2. kerületben van de a konvekor nem éppen jó, a nagy többség radiátorosat keres.
2014. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennél picit nagyobb, de nem teljesen felújított előszoba, konyha, fürdő volt felújítva), 1.5 szobás, félig bútorozott (konyha, fürdő teljesen, szobák félig tehát volt ágy-szekrény-étkező de más nem) minilakásért fizettünk 1 éve 48.000-et újpest központban, metrótól 1 percnyire.


Nézzük a lakás jó oldalait nálad:

- felújított

- az épület is szép

- a környék jó


Nézzük a hátrányait:

- kicsi és egy szobás

- magasföldszint (betörések szempontjából a legkockázatosabb), valamint zajos

- nem jó a közlekedés (az egyik végétől 3-4 villamosmegálló a metró, a másikról meg 2x annyi - magyarán eleve 15-20 perc, mire központi közlekedési csomópont közelébe jut az ember).


Garzont leginkább egyetemisták vagy pályakezdő fiatalok vesznek ki. Olyan árért érdemes csak kiadni, hogy nekik emelérhető legyen. A lakás előnyeit-hátrányait meghányva-vetve maximum 40.000 ft-ot mondanék - a legtöbb garzon 30-40.000 ft között mozog, és ezek között rengeteg központi, belvárosi lakás is található.

2014. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kerül semmibe az apródon feldobni egy hirdetést képekkel ezen az áron, úgyis meglátod az oldal forgalmát, meg a hívók számát. Nekem sikerült mérgemben drágábban kiadni ! Már egy hónappal a régi lakók elköltözése előtt feladtam a hirdetést pedig írtam időpontot rengetegen hívtak de mindenki előbb akart jönni , na meg hónap 1-10-e között volt a legtöbb hívó. Úgy döntöttem rádobok 15 ezret , és kiadtam , biztos prüszköltek de a rezsicsökkentés pont ennyit faragott le a rezsiből :)
2014. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A lakás előnyeit-hátrányait meghányva-vetve maximum 40.000 ft-ot mondanék - a legtöbb garzon 30-40.000 ft között mozog, és ezek között rengeteg központi, belvárosi lakás is található."


30-40? Ilyen környéken, ekkora lakást simán kivesznek 50-60 ezerért, ha tényleg ilyen jó állapotú mint írja a kérdező. Szóval szerintem minimum 60 ezerért érdemes hirdetni első körben, de igazából lehet, hogy 65-ért is elmenne.

Nem tudom te milyen központi belvárosi garzont tudsz 30-40-ért. Érdekes mi csak 45-ért találtunk garzont a városban amikor kerestünk. Ami ez alatt volt az mind kamu, átverés volt, pedig rengeteget felhívtam, hidd el. :)

2014. jan. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!