Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérlőnek jeleztem, hogy...

Ha a bérlőnek jeleztem, hogy kiköltözöm a lakásból egy hónap múlva, megteheti, hogy ezalatt az egy hónap alatt szinte rendszeresen mutogatja új érdeklődőnek a lakást, miközben még itt élek?

Figyelt kérdés
Épp már a dobozolás közepén vagyok, szanálunk, szelektálunk, lomtalanítunk, pakolgatunk, gondolhatjátok, hogy nincs REND, és nem ESZTÉTIKUS a lakás, és borzasztó fárasztó állandóan ezen kívül még szalonképes állapotba hozni, hogy nézelődőket tudjunk fogadni, és minden alkalommal 4-5 ember trappol át a lakáson cipővel, nézegetve a lakást, amiben az összes holmim szanaszét hever..
2014. jan. 27. 19:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam, tehát én vagyok a bérlő, és a tulajnak jeleztem :)
2014. jan. 27. 19:51
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy néztem a mostani lakást, hogy a csaj még bőven benne lakott :D
2014. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

hát ez elég gáz, egyrészt már 3 millió forintot hagytam a tulaj kezében az idők során, annyi tisztelet kijárna nekem, hogy nyugodtan hagy az utolsó hónapban, plusz szerintem kutyának sem kell egy olyan lakás, amit full lomosan látnak, gyerekfirkával a falon, mert természtesen az újrafestés részemről kipakolás után lesz. de ezt is minden alkalommal még elmondja, hogy le kell festeni, hiába mondtam el 50x, hogy ezt nem kell külön mondani..


egyszerűen ez frusztrál, és fárasztó..

2014. jan. 27. 20:09
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a felmondási időben vihet érdeklődőt . Biztos kellemetlen , nem tudom hogy egyeztetek meg ? De nem akar kieset időt a tulajdonában . Egy hónap alatt össze lehet pakolni :) szerintem te sem dobsz rá barátságból egy hetet A nézelődőknek ;) De egyébként ez nem a puszi pajtásokról szól ez sima üzlet !
2014. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony megteheti, hogy az utolsó hónapodban a lakást mutogassa másoknak. Mi is így néztünk lakásokat. Mi is ha majd költözünk valószínű, hogy fognak jönni nézni a lakást..Csak remélni tudom, hogy a macskát nem engedik ki.
2014. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Reszemrol tojnam le hogy szalonkepes-e vagy sem, laktok benne, ha igy mutogatja a vevoknek, az o dolga. Nem kotelezhet ra h. 'tarts rendet'..
2014. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Veled egyeztetett időpontban, a szükségtelen zavarásod nélkül vihet érdeklődőket. Ha nagyon zavar, adj ritkábban időpontot. Heti egy azért elvárható.
2014. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
heti 1 még beleférne, csak amikor hullafáradtan jövök haza épp a villamossal, csöng a telefon, hogy mikor érek haza munkából, mert az ajtóban állnak, az elég dühítő.. én meg pironkodjak a mosatlan miatt, ami csak azért van, mert fejetlenség van épp..
2014. jan. 27. 21:01
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nah ezt nem lehetne! Az oké, hogy mutogatja a lakást, de csak akkor ha előre megbeszélte veled!
2014. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
# 6 CSIKOr !! Jellemző a minőségégre ! :DDD Helyesírás TANULÁSA nagyon drága !!!! XD SD :)
2014. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!