Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérlőnek jeleztem, hogy...

Ha a bérlőnek jeleztem, hogy kiköltözöm a lakásból egy hónap múlva, megteheti, hogy ezalatt az egy hónap alatt szinte rendszeresen mutogatja új érdeklődőnek a lakást, miközben még itt élek?

Figyelt kérdés
Épp már a dobozolás közepén vagyok, szanálunk, szelektálunk, lomtalanítunk, pakolgatunk, gondolhatjátok, hogy nincs REND, és nem ESZTÉTIKUS a lakás, és borzasztó fárasztó állandóan ezen kívül még szalonképes állapotba hozni, hogy nézelődőket tudjunk fogadni, és minden alkalommal 4-5 ember trappol át a lakáson cipővel, nézegetve a lakást, amiben az összes holmim szanaszét hever..
2014. jan. 27. 19:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
?
2014. jan. 28. 22:21
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
??? ! Helyes írás ! # 6 !!!!!! Rengeteg ingyenes program van a kifogások helyett ! ENNYI !!
2014. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
10.-es: "minőségégre " én legalább helyesen írnék, ha más helyesírását kritizálnám
2014. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudj #12, de te olyan disztingválatlanul írsz, hogy arra nincsen szó, nem értem, milyen alapon szólsz le mást..


" XD SD :)" ? ez mégis mi? írásjelhalmazok? te szerintem maradj csendben, és ülj le a sarokba.

2014. jan. 29. 10:01
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

A disztingvált viselkedés alap !

[link]

2014. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó,,, 30 napig rendetlenségben élni ....... GÁZ !
2014. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
# 13 :D Muszáj volt ! Ezeken az oldalakon rengeteg írást törölnek , módosítanak , átalakítanak ! Lehet ez is eltűnik :S
2014. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
# 13 Egyébként kíváncsi lennék találsz e hibát a sajátodban ? Könnyű :D
2014. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18-as: én legalább elismerem, hogy nem vagyok tökéletes, valamikor ejtek hibákat, és nem cseszegetek másokat.
2014. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi is úgy néztük meg az albérletet, hogy az előző lakó cuccai még bent voltak. Persze a tulaj mondta neki, hogy megyünk, és valamennyire rendet rakott.

És amikor az előző albérletből eljöttünk, akkor is jöttek megnézni.

/Volt amikor az egyik fiatal párt le is beszéltük az albérletből. Kérdezték mennyit fizetünk rezsire + alb.díjra. Épp télen költöztünk, február elején. Érezték, hogy hideg van a lakásba, a régi ablakok alatt befúj a szél...és mikor meglátták a fűtés számlát leesett az álluk. Meg a lakás is le volt lakva ( a tulaj elismerte hogy a mi beköltözésünk előtt is le volt lakva). Plusz a tulaj csinált olyat, hogy a saját kulcsával bejött a lakásba 30.-án, hogy kéne a pénz rezsire + alb.díjra, holott megállapodtunk, hogy 10.-e és 15.-e között fizetünk./

2014. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!