Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlők kiköltöztetése?

Bérlők kiköltöztetése?

Figyelt kérdés
Bérbe adtam egy lakást január 5-én a bérbevevő adott 70 000 ft-ot . Semmilyen zseb szerződést nem írtam alá mert csak hivatalosan akartam . Szerződést nem írtunk mert kértem a jegyzői díj megfelezését , de most nincsen pénze majd a jövő hónapban ! Eljött a február hónap 10. most nincsen pénze jöjjek vissza holnap , de a lakásban a megbeszélt 2 felnőtt 2 gyerek, helyett már 2 felnőtt 4 gyerek lakott , a kérdésemre az volt a válasz hát ők is a gyermekeim . A fizetés holnap lesz de jegyzőre nincsen pénz ! Holnap egy benga falka várt alig tudtam a lakásból kimenekülni , a "bérlő" utánam jött később és adott megint 70 000 ft-ot csak ne hívjam a rendőrséget ! De a fogyasztásuk több ! Most ha van lehetőség a jogos utat válasszam vagy fizessek én is verőembereket . Nekem több a pénzem tehát ők tovább kapnák !!

2014. febr. 13. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Mit takart nálad a "benga falka" kifejezés?:DD
2014. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
4 db 100 -120 kilogrammos üvöltő , ágrészív kisebbségi ! Ci...y !
2014. febr. 13. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

érvényes bérleti szerződés, közokirat nélkül tudod kiengedte volna beköltözni őket!? (gondolom "kaukciót" biztosíték esetleges károkozás stb. fejében) sem adott!


Ez esetbe, talán 2-3 év pereskedés után, vissza kapsz egy teljesen lelakott, szétvert, lakhatatlan "lakást"

(legközelebb meggondolod, hogy kiadod-e, illetve azt, hogyan és kinek! de, ez, nagyon drága tanulópénz lesz)

2014. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
a Törvény őket védi, tehát még azt sem teheted meg, hogy rájuk küldöd a Magyar Gárdát, mert akkor nagyon gyorsan egy hasonló kisebbségekkel kibélelt cellában találod magad. No, de akkor lőttek a szüzességednek...)
2014. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem adunk bérbe semmit cigánynak...
2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most azt ajánlották hogy jogviszony nélküli, illetéktelen lakásfoglalóként jelentsem fel őket !
2014. febr. 13. 14:22
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Ebből nem jössz ki egyhamar. A lakást önként adtad a birtokukba, tehát nem önkényes lakásfoglalók. Ha azok lennének, azzal se mennél semmire. Bűncselekményt nem követtek el, feljelenteni nem tudod őket. Közjegyző előtt kötött szerződésed nincs, hogy pereskedés nélkül végrehajtást kérhess. Tehát pereld be őket, és ha meglesz a jogerős birtokbaadási végzés (alsó hangon 1 év), mehetsz a végrehajtóhoz. Ha épp nincs végrehajtási moratórium... Erős idegeket kívánok.
2014. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
háát. Sok sikert. Hogy lehettél ilyen idióta hogy cigánynak adod ki a lakásodat?????
2014. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen szerződés, akkor valóban jogtalanul tartózkodnak a lakásban. Jelentsd fel öket ahogy írtad, de még a rendőrők is kijönnek ilyenkor. Milyen alapon vannak az ingatlanban?! Bár nem lennék a helyedben utána:-(
2014. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A közműveket egyből kikapcsoltatni! Ki ugyan attól nem takarodnak de nem lesz milliós tartozásod. Hiába mondjuk cigánynak még egy pohár vizet sem adni,mindig vannak okosok, hogy nem mindegyik olyan....DE
2014. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!