Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Alberlet hatarozott ideju...

Alberlet hatarozott ideju szerzodesenek felbontasa, a tulaj gusztustalansaga es kerdesek lent. Vajon van megoldas?

Figyelt kérdés
13-an alairtam egy egy eves szerzodest egy kertes kis lakasra,ahol az elozo berlok utan nagyon nagy kosz volt. ket havi kauciot fizettem. 45+rezsi. csak viz es villany van futes nincs de vettem olajradiatort. a foberlo meuigerte hogy mire bekoltozom a lakas rendben lesz. ebbol SEMMI nem teljesult es a falak ia budosek. elviselhetetlen a szag es lassan az en butoraim is atveszik. mindemellett el volt sok helen takarva a peneszes fal es azt se csinalja meg. ha ez nem lenne eleg amikor furdok akkor 2-3 percet varol mire lesz melegviz es kb forro viz jon es ha egy millimetert is allitok rajta akkor jeghideg lesz es ez igy valtakozik. ezen kivul hivtam egy villanyszerelot aki szerint balesetveszelyesek a konnektorok es sok kozuluk nem is mukodik. amelyik igen abba se lehet nagyobb teljesitmenyu dolgot bedugni pl olajradiatort mert kigyulladhat. a beigert mosogep nem mukodik es tulajdonkeppen a bejarati ajto ami uvegbol van nem lehet rendesen bezarni es nem nyujt biztonsagerzetet. ezt es a takaritast megigerte h megcsinalja de erre kellett idejonnom. megfagyok a lakasvan mert nem merek futeni es kikeszulok idegileg mert elfogyott a penzem. a tulaj most volt itt es megmagyarazta hogy a csap jo meg a peneszt csak le kell torolni es hozott egy legfrissitot valamint holnapra hivott egy takaritonot de ennyi. szeretnem felbontani a szerzodest. a kauciot is szeretnem visszakapni. milyen jogaim vannak? nagyon atverve erzem magam mert rengeteg mindenben hazudott es nem mondott el semmit a lakas allapotarol!
2014. febr. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
De legalább interneted van ! :D Olajradiátorral elég költséges fűteni , még a PB pacalban is több energia van . Probáld megegyezni a tulajjal , és lépjél le !
2014. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonrol netezek...de koszi a kommentet...valaki mas otlet? A tulajjal nem lehet egyezkedni nem akarja visszaadni a penzt.
2014. febr. 18. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelents fel a tulajt!
2014. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feljelentenek ha szerződést szegsz !
2014. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!