Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolcon albérletben mennyi...

Miskolcon albérletben mennyi a rezsi ha egyedül lakik az ember? Ti mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
Most akarok albérletbe menni, egy garzon lakásra gondoltam mert csak egyedül leszek és kívàncsi lennék a költségekre.

2014. febr. 25. 23:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Igen
2014. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rezsinek a nagy részét a fűtés adja ki,az pedig nem attól függ,hogy egyedül vagy hárman vagytok.

Mi gázfűtésesben vagyunk,másfeles lakás,középső,másodikon,leghidegebb télben is a max 12ezer volt a gáz,de ebben a gáztűzhely és a fürdőszobai vizmelegitő is benne van.

villany 5ezer,ez takarja egy hűtő,egy fagyasztó,két asztali gép,tv,konyhai elektromos vizmelegitő és pár apsóság fogyasztását.

Víz 2ezer körül,úgy hogy kádban fürdünk,folyóviznél mosogatunk,15 éves az automata mosógép.

Közös költség is változó,nekünk 5500. (előző albiban 3500volt)


Jó tanács: ne csak az albidijat nézd.


A fűtés mindenképp vagy gázos legyen vagy panelprogramos lakásban egyedi mérőórás (a nem panelprogramosban nincs mérőóra,m2-re fizetsz,előzőleg olyanban laktam,egyedül,télen volt hogy 35ezer volt csak a távhő,nem mentem sokra azzal,hogy csak 20ezer volt az albérlet)


Melyik részeken nézelődsz?

Kérdezz nyugodtan.

2014. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem. nagyon köszönöm.

Igazából teljesen mindegy csak Miskolc legyen. meg 50ezernél többet ezekre nem igazán tudok szánni remélem annyiból meglesz. a nem éppen jó családi háttér miatt akarok költözni szóval fontos lenne nagyon az albi. esetleg nem tudsz ajánlani valamit? garzonra gondoltam csak.

2014. febr. 26. 10:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bérleti díjjal együtt 50? Az necces.Nyáron még csak-csak,de télen esélytelen.

Arra nem gondoltál,hogy összeköltözni mással?

Laktam én is úgy,hogy 3 szoba,én egy közepes méretűben,két fiú a nagyban,egy idősebb hölgy a kicsiben,8ezret fizettem bérleti dijnak,rezsi negyedelődött,az télen sem volt több 15nél így,így 20-25ből kijöttem.

2014. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyenekre gondolok.

Fiatalon szerintem tökéletes,legalább be sem gubózol,és nem kell minden pénzed lakásra költeni.Pár évet el lehet így lenni.

2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a mindegyet gondold át,mert nagyon nem mindegy hogy 20 perc vagy másfél óra eljutnod suliba vagy dolgozni.
2014. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a sulim a vh.n van majdnem a meló eg diósgyőrben.


köszi àtnézem őket


hát olyat találtam hogy albi 25000Ft h a rezsi rámegy az még 25-30ból megvan nem?

2014. febr. 26. 11:11
 8/11 A kérdező kommentje:
egyedül szeretnék lakni
2014. febr. 26. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Lakástól függ.

Ha mutatsz hirdetést,akkor próbálok segiteni.

Vagy írd le hogy milyen fűtés,emelet,melyik környék.


Belvárosban suli,diósgyőrben melóval pl avast ne nézz,melóba nem jutsz ki másfél óra alatt.

Én a győri kapuban nézelődnék,diósgyőrben,belváros panelprogramos lakásaiban.


Rezsi: közösköltség kb 3-5ezer, viz kb 2ezer, villany 4-6ezer, fűtés nyáron 3, télen 10-30ezer.

Ebből tudsz számolni.

2014. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem Miskolcon, hanem Pesten egy kis garzonban, de a költségek a következők:


Bérleti díj: 65 ezer

Közös költség: 14 ezer (fűtéssel, vízzel, télen/nyáron)

Áram: 7 ezer

Gáz: 2 ezer.

Internet, TV, vonalas teló: 7 ezer

2014. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!