Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha van lakcím nélküli lakcím...

Ha van lakcím nélküli lakcím kártyám, akkor a tulaj azzal be tud ideiglenesen jelenteni az albérletbe?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg nem rendelkezem bejelentett lakcímmel és albérletben élek, viszont így kb semmit nem lehet intézni ami hivatalos dolog. Ha az utoljára bejelentett lakcímem okmányirodájába bemegyek, ott úgy tudom, hogy kapok cím nélküli kártyát. A kérdésem az, hogy azzal be tud-e jelenteni ideiglenesen a tulaj, mert ahhoz kell ugye egy állandó kártya is.

2014. ápr. 23. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10: állandóra jelentkezzél be. Ennél egyszerűbben nem tudom leírni. Semmi hátránya nem lesz ebből a tulajdonosnak.
2014. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Ja ha a tulaj arra nem hajlandó? Nem mintha joga lenne megtagadni. Hát akkor költözöl, mert a hivataltól meg a törvényektől megoldást ne várj a problémádra. Bejelentkezhetsz máshová (ismerőshöz) kamuból, ha nem riadsz vissza egy kis közokirathamisítástól. De a költözés a tuti. Legjobb országhatáron túlra. Nyugaton emberszámba vesznek akkor is, ha nincs lakástulajdonod.
2014. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ballagj be a legközelebbi okmányirodában, és személyesen érdeklődd meg! Az a legbiztosabb!!!

Az 59%-os válaszoló a általában blődségeket írogat unalmában, nehogy egy szavát is készpénznek vedd!!!

Sok sikert a gondodhoz!

2014. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

# 13/13


Az lesz, köszönöm!

2014. ápr. 23. 22:39
 15/21 anonim ***** válasza:
#13 akkor járjon a szád, ha bármit meg tudsz cáfolni. Vagy ha legalább ki tudsz préselni magadból valami hasznos infót - az nagyon gyenge, hogy kérdezze meg a hivatalban. Fikázni könnyű.
2014. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A hajléktalanoknak is ilyen papírja van .

De ha van a közelbe családsegítő , átmeneti szállás , menedék hely ott tudsz címet létesíteni sokk mindenben segítenek , és oda mennek a papírjaid, meg a segély ha van , kaphatsz ingyen ebédet és könyvtárjegyet is :DD

2014. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nincs rokonod akihez be tudsz jelentkezni állandóra?
2014. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#1, #5

Létezik lakcím nélküli státusz OM álltija ki.

Az ilyen tipusú lakcimkártyáN csak a név szerepel,

és az áll rajta "Lakcim nélküli" tehát jogilag közterületi lakos.

Jelentkezz ki az albérleti cimedről és akkor kapsz.

2017. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#10

Te azt csak hiszed.Utánna meg nem tudja kirakni az albérletbőlha nem fizet.Én még nem találkoztam olyan főbérlő vel aki megengedte volna legalábbis nekem, azt hogy bejeltkezhessek lakcímkártya szerint az ingatlanjába .Ilyen nincs.Magyaroországon legalábbis én ilyennem lmég nem találkoztam.Micsoda? Állandóra??? Látom te még soha életedbe nem laktál magyrországon albérletbe.Ha laktál volna akkor nem beszélnél ilyen hüjeségeket.Hogy jelentkezhetne be állandó lakosan egy albérletbe.Maxi ideiglenes lakcimként tartózkodási helyként vagy esetleg talán értesítési cimre,De az hogy tulajdonos vagy főbérlő engedélyezze egy vadidegen albérlőnek azt hogy lakcímkártya szerint bejelntkezenn a tulajdonosnak az ingatlanjába állandó lakosnak,hát.. én ezt a magam részéről kizárt dolognak tartom.

2017. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 ne írkálj ide hülyeségeket.
2017. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!