Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 80-ból albérlet?

80-ból albérlet?

Figyelt kérdés
80 ezer Ft - ot keresek egy vidéki takarékszövetkezetnél és ugyanabban a faluban lakom. Anyámmal nagyon rossz a viszonyom már azt szeretné, ha elköltöznék. Apámnak mindegy. A párom is dolgozik, de jelenleg hitelt nyög minden hónapban és csekély összeggel tudna beszállni a rezsibe meg a kajába. Éhezni nem akarok, viszont 2 ezer Ft étkezésre való hozzájárulást kapok. Így 100 ezer a kereset. Nem tudom, hogy ennyicske pénzből szerintetek hogyan tudok kijöni egy hónapban? Van elég félretett pénzem is, de ha lehet, azt meghagynám. A váratlan kiadásokra is számolni kell. Jelenleg másik munkahelyet keresek, ahol diplomás fizetést kapok, mert komolyan mondom ez nevetséges. Köszi a válaszokat!
2014. máj. 3. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: 20 000 Ft étkezési hozzájárulást kapok
2014. máj. 3. 16:57
 2/3 farid válasza:
ez nagyon függ az albitól is! milyen házat találsz,és mennyiért! ha kifogsz olcsót az lehet nagyon ramaty is bár lehet jót is találni olcsón de az nagyon ritka! ha drágábbat találsz az viszont jobb állapotba van,de akkor spórolni kell a kajára! vidéken általába már találsz albérletet havi 30-40.000ft-ért! az viszont rajtad áll hogy mennyit kajázol és miket! remélem tudtam segíteni:)
2014. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt az is kérdés,hol van ez a falu ill. a környéke? Sokan adnak ki külön bejáratú házrészt,ez olcsóbb mint egy komplett ház...
2014. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!