Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársnak miért keres fiú...

Lakótársnak miért keres fiú fiút, lány lányt?

Figyelt kérdés
Nem vegyesen lenne egészséges?

2014. ápr. 26. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Azért mert a lakótársválasztás nem a szexről szól. Épp akkor kéne gyanakodnod ha férfi kifejezetten nőt keres 'lakótársnak'.
2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MrPifta ***** válasza:
100%
ha lakótársak, akkor azonos neművel könnyebben kijönnek.
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nőneműként nem akarnék egy idegen, más nemű kujonnal együtt lakni:)
2014. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha azt a kujont Brad Pittnek hivják.
2014. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A lakótárs kifejezés többnyire egyetemista fiatalokhoz köthető. Milyen tanulás lenne ott szerinted?
2014. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok, öcséim vannak: elég volt 20 évig együtt élnem velük, pakolni, mosni, mosogatni utánuk/rájuk, ebből kifolyólag van bennem némi sztereotípia. Ha pasi lennék, akkor pedig nyilván nem keresnék magam mellé egy lányt, aki miatt nem lehet otthon sörözni/meccset nézni, aki órákig pepecsel a fürdőszobában.

Egy párkapcsolatban ez teljesen más, mert ott van (jobb esetben) némi szeretet is, de egy vadidegen szokásaihoz, hóbortjaihoz alkalmazkodni, pláne, ha ellenkező nemű nem lehet egyszerű.......

2014. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de nem is szeretnék, de mindenképpen azonosneműt keresnék én is. Ha nem párkapcsolati, vagy egyéb ismertségről van szó két különböző nemű között és még el is kéne viselni a nemi különbözőségeket, akkor nem hiszem hogy jó lenne.


Az egészséges alatt nem tudom mit értesz, vagyis sejtem, de szerintem a lakótársnak nem kell szextársnak lennie, a lakótárs maradjon lakótárs.

2014. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Különböző neművel együtt lakni, úgy hogy teljesen eltérő a férfiak és nők gondolkodásmódja, minden csak nem egészséges lakótársi viszony.
2014. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
Én ebben nem értek egyet..Vannak kivételek.. Vannak olyan lányok akik nem szeretnek rendet rakni, mosogatni, főzni, egéb "női" dolgokat végrehjtani. Vannak olyan fiúk akik nem szeretnek mindennap meccset nézni sörözni, szeretnek visont főzni, meg egyéb házimunkákat csinálni. Tehát nincs olyan hogy női és fiú "gondolkodásmód" az csak a társadalomban lett kitalálva. Általában azért választanak, azonos neműeket egyrészt a vonzódás meg egyéb kémiai kapcsolatok miatt, másrészt meg ahogy már írtam a társadalom miatt így lettek "beprogamozva" az emberek hogy legyen "női" és "férfi" gondolkodásmód. Egyébként én fiú létemre ha külön költöznék,, albérletbe jobb lenne egy lány mellé, persze nem a vonzódás meg a kémia miatt hanem mert én szeretek főzni és én mivel még barátnőm sem volt, meg semmiféle emberi kapcsolataim "rámászni" sem "másznék" rá mert visszahuzodó félénk típus vagyok, és nagyon nehezen engedek bárkit is magam mellé. Szóval vannak kivételek pl. én.:D Csak a hü@e társadalom nagyobb,, és sajnos a lányok és a fiúk is a legtöbb két különböző világban élnek mert így vannak nevele így vannak/vagyunk "beprogamozva" sajnos...22f
2014. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Öcsém, te nagyon tudatlan vagy.

Igen, vannak társadalmilag belénevelt dolgok, de ezek csak rárakódnak az genetikai sajátosságokra.

Közismert dolog, hogy 3-5 éves óvodásokat megfigyelve, eleve a saját neműekkel barátkoznak, és eleve másfajta játékokat játszanak. Pl. fiúk és lányok is játszanak építőkockákkal, de a fiúk felfelé építkeznek, tornyokat csinálnak, a lányok meg nagy, lapos dolgokat, alacsonyabb épületekkel. Ezt nem nagyon lehet társadalmi hatással magyarázni. Stb.

Azt már a '60-as évek óta tudják, hogy a férfi és női agy fizikailag is különbözik. A magzati korban az aktuális hormonhatások alakítják különbözőre.

Igaz, hogy ebben lehetnek zavarok. Részben a genetikailag meghatározott szint, részben meg ugye, a nőkben is van férfihormon (tesztoszteron), ami betegségek, gyógyszerek hatására változhat, így nagyban befolyásolva a magzat agyának felépítését. Ami születés után a viselkedésben is meg fog nyilvánulni. Innen vannak a nemen belüli nagy eltérések.

Na de alapvetően azért, tendencia szintjén, megmaradnak a nemi különbségek.

Most nem ugrik be a szerkezet neve, amivel az agytevékenységet lehet kimutatni, de azért a nép többsége már látott olyan filmet vagy képeket, amivel az eredményeket mutatják.

Itt is előjön, hogy ugyanazokat a kérdéseket feltéve egy nő és egy férfi az agyának más-más területét, más-más intenzitással használja.


Nagyon valószínű, hogy anyukádnál a terhessége alatt nagyon alacsony volt a tesztoszteronszint (pl. mellékvese-probléma, vagy egyéb betegség, gyógyszerek miatt, vagy eleve hormonhiányos), így a köldökzsinóron keresztül a szervezete elszedte tőled a saját gyártású TST egy részét, ezért lettél te ennyire lányos beállítású, mert az agyad nem vált eléggé fiússá. De ez természetesen csak tipp...

Úgyhogy nincs kizárva, hogy te tényleg jobban kijönnél lányokkal egy albérletben.

De hidd el, nem ez a jellemző összeállítás.

2014. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!