Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kinéztem egy kiadó szobát....

Kinéztem egy kiadó szobát. Miket érdemes kérdezni a másik lakóktól?

Figyelt kérdés
A lakás rendben van, teljesen jól néz ki, a szoba külön bejáratú, a rezsit is tudom, hogy kb mennyi lenne fejenként. De miket érdemes még tudni? Annyit tudok, hogy hány év esek és hol tanulnak. Tippek, tanácsok?

2014. máj. 12. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy milyen az életvitelük. Sokat éjszakáznak, buliznak? Takarítanak, mosogatnak maguk után? Tiszta a wc fürdőszoba? Hagynak majd tanulni, pihenni?
2014. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomszédok nem zajosak-e,figyelnek-e egymás lakására?Volt-e a lépcsőházban betörés mostanában?Hirtelen más nem jut eszembe.
2014. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

A közös helységekben lévő dolgok takarítása,használata,wc papír mosogatószer stb...ezek apróságok,de hidd el,hogy elég problémát szülnek.

Ha barát rokon stb ott alszik,mert ilyen is előfordulhat,akkor mi az elfogadott,pl rezsi lakbér megosztása.Nyilván nem egy alkalomszerű 1-2 éjszaka esetén

(ha pl valakinek a párja minden este ott alszik,fürdik stb)

zárható e a szobák ajtaja,nem muszáj használnod,de nem baj ha van kulcsod.

Kaució,felmondási idő...

2014. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!