Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes kiadó szobát...

Hol érdemes kiadó szobát keresni Budapesten?

Figyelt kérdés
Fiatalokhoz, egyetemistákhoz szeretnék betársulni, az egyetem fórumait böngészem, az albérletes oldalakon meg főleg üres albik vannak, nekem pedig munka és suli mellett nincs kapacitásom (és pénzem) arra, hogy én rohangáljak lakótárs után.
2012. ápr. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy albérletet és hirdess hogy magad mellé keresel egy lakót. Szerintem ez is egy megoldás.
2012. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lásd magyarázat :)
2012. ápr. 18. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat keress, ahol csak a szobát veszed ki, és akkor nem kell az egész lakást kifizetni. Persze több a rezsi, ha amíg csak egyedül vagy.

Kiadó szoba címen keresd. A jobbak most amúgy lakottak, de ha tudsz, várj a vizsgaidőszak végéig, akkor csomó hely megürül, és le lehet rá csapni.

2012. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!