Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Utazós munkám van, havi pár...

Utazós munkám van, havi pár alkalommal kellene alvóhely, meg ahová a cuccaimat tehetem. Mit keressek, milyen albérletet?

Figyelt kérdés
Rokon, család nincs, ahová cuccolhatnék. Szülőknél van a cuccom, de sürgősen el kell vinnem onnan. Milyen helyet kereshetek, ahol aludni is tudok és a dolgaimnak van hely? Lakást nem akarok bérelni drágán,amikor nem tartózkodom ott, csak ritkán. Szülőknél, rokonnál nem tudok aludni se,az kizárva. Béreljek garást, de hol aludjak, ha nincs munka?
2014. máj. 31. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között elég lenne egy albérleti szoba.
2014. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam én is rajta. Valami nagyon olcsó kellene akkor szerintem.
2014. máj. 31. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kisebb településen, akár faluban egy lakótelepi garzonlakás nem túl drága, bár értem, hogy az is sok, ha nem használod... Itt, ahol lakom, kb. 1000 Ft/m2 az albérletek ára, és vannak egész mini lakások, konyha-szoba egy légtérben, meg egy pici fürdőszoba, 25ezerért. Végül is, ha bérelnél garázst, meg néhány napot hotelban töltenél, az sem lenne olcsóbb szerintem.
2014. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!