Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik gépet ajánlanátok...

Melyik gépet ajánlanátok Al-ko, vagy fuxtec? Amire én használnám, hogy van egy kis telkünk és ott füvet kaszálni és szinte ennyi évente 4-5 alkalommal és alkalmanként 3 óra maximum. Melyik lenne szélszerű?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok mondani hasonló árban gépeket? Max 50ft-ig?
2014. máj. 14. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az AL-CO az egy eléggé elterjedt és jó márka. A másikat soha nem hallottam.
2014. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AL-KO elnézést
2014. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van AL-KO szivattyúm,mikor megvettem tíz éve ,kinevettek,hogy gagyi...sosem volt probléma vele,a másik márkát én sem ismerem
2014. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az AL-KO is kínai gyártmány, és mint ilyen, szerencse dolga, hogy az a példány speciel mennyit bír.

A Fuxtec-nél azért jobb. Tartósabb, és kivitelezése is civilizáltabb, nem ráz annyira.


Na de ez az árban is látszódik. A Fuxtec-es csávó csak nagy teljesítményű gépet árul, AL-KO-ból szerintem nincs is fele ekkora teljesítményű sem, duplájáért.

1 LE-s gépet eszedbe ne jusson megvenni ekkora területhez.

Olyan 1,7-2 LE legyen a minimum, hacsak nem hobbid szálanként levadászni a fűszálakat.

A Fuxtec-es árussal vigyázz, csak addig kedves, ameddig ki nem fizetted, utána bunkó, ha bármi gondod van, de ne idegeskedj, köti a garancia.

Úgyhogy ha csak ennyit akarsz rászánni, vedd meg a Fuxtec-et.

Nem fog kitartani 10 évig, de hát ha tönkremegy 5 év után, akkor veszel egy újat, belefér.

2014. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat
2014. máj. 29. 16:59
 6/8 Fuxtec ***** válasza:
100%

Nem kell vigyázni a Fuxtec termékekkel. Uj márka, ahogyan itt többen is irták. erősebb, jobbb, mint a többi kinai társa.

A lejáratós okoska meg keressen fel, mivel ő vert át, játsza az eszét, most meg valótlanságokkal árasztja el a netet, ami hitelrontás.

egyáltalán nem célunk, hogy ne korrekten álljunk a vásárlóink felé. Ezt ő kreálta és kikérem magamnak.

2014. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RiderAti válasza:
Az AL-KO nem KÍNAI GYÁRTMÁNY hanem NÉMET!!! Németországban gyártják és tervezik is... ! van hivatalos weboldala is, lehet böngészgetni! Egyébként azért is tudom mert nemrégen vettem én is láncfűrészt AL-KO bks 35/35 II )... és majdnem az összes márkát végignéztem! Nagyon jól vág, otthoni munkákhoz tökéletes, és azok szerint, akiknek régóta van ilyen fűrészük, rendkívül strapabíró!
2014. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Al-ko német cég, de már szinte semmit sem gyártanak Németországban. Az alkatrészgyártás nagy része tudtommal Kínában folyik, az összeszerelés egy része meg Ausztriában, hogy EU-n belüli gyártmánynak minősüljön, vámmentesen.
2014. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!