Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni az alábbi...

Mit lehet tenni az alábbi estben (utalvány átvétel, részletesen lenn)?

Figyelt kérdés
Általányban fizetem a villanyt,visszajárt volna az áramszolgáltatótol 12 000 forint.A számla a tulajdonos nevén,van én így nem tudom átvenni a pénzt,már 3x telefonáltam neki,hogy intézze el a meghatalmazást,de azóta se történt semmi,csak igérgette,hogy majd elintézi.Ő Budapesten lakik,én Pécsett bérlem a lakását. Most ezzel nekem tulajdonképp valahol kárt okozott,jogos,ha levonom a kövektező lakbérből?Elvégre most én miért bukjak ennyi pénzt,csakmert ő lusta elmenni a postára?

2014. jún. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogos.
2014. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csakhát nem akarok ebből konflitust,már 2 éve lakom itt,a tulaj nem háborgat(bár a távolság ebben valószinűleg nagy szerepet játszik :P).Igaz,én is utalok időre,eddig soha nem késem,a befizetett csekkeket szekennelve 3 havonta küldöm.

Csakhát 12e fornt nem kevés pénz,mert még 1-2 ezerre legyintenék a "békesség kedvéért"...

2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs véletlenül a férjem accountjával léptem be,a kérdező voltam :)
2014. jún. 24. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a tulajjal, ha nem intézkedik, hogy visszakapd a neked járó pénzt, ahogy írod, a jövő hónapi bérleti díj annyival lesz karcsúbb. Ha korrekt, egy szava sem lehet, ha nem az, akkor sem, ha nem tetszik neki intézze el, óraállástól óraállásig fizess minden hónapban. Amennyit adott hónapban fogyasztottál.
2014. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiad-lak ***** válasza:

"Általányban fizetem"

stop! ez a probléma

2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!