Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jogos, hogy az albérlet...

Jogos, hogy az albérlet fűtésének fizetése éves leolvasás miatt májusban rám is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy májusban költöztem be az albérlet egy szobájába, és most jött meg a rezsi, és sokkal többet kell fizetnem, mint amire számítottam, mert pont most jött meg az éves leolvasás, és sok lett a fűtés. Szerintetek lehet emiatt szólni, jogos, h én a fűtés részt nem igazán akarom fizetni? Mert hát én semmit nem használtam belőle :S

2014. jún. 26. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elszámoló számla nem tartozik rád, hisz nem laktál ott. de a megemelt résszámlák már igen. Kérni kell a tulajt, álljon át beolvasásos rendszerre, az mindenképpen igazságosabb.
2014. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lakótársaidnak nem fog tetszeni, hogy rájuk több esik, de pont úgy igazságos, ahogyan Te írtad.


Legyél határozott, az nem a Te fogyasztásod kiegészítése.

Ezt meg kell értenie mindenkinek. Persze nem érdeke érteni.


Távfűtést sajnos nem lehet havonta diktálni.

2014. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!