Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szobát szeretnék majd bérelni...

Szobát szeretnék majd bérelni Budapesten, turkálhatnak a cuccaim között távollétemben, vagy esetleg meglophatnak? Mire számítsak, van valakinek bármilyen tapasztalata ezen a téren?

Figyelt kérdés

Azt valószínűleg nem tudom megoldani, hogy ismerősökkel költözzek össze...

Bár különösebben értékes dolgokat nem vinnék fel, kivéve egy laptopot, ahhoz nyúlhatnak esetleg? Iratok?

19F



2014. júl. 1. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
7 évet éltem Pesten két-háromszobás lakásokban úgy, hogy mindig több emberrel laktam együtt. Nagyjából pár órával beköltözés után mindenki ismer mindenkit. Fel sem merült bennem soha, hogy a cuccaim ne lennének biztonságban. Nagyon jó kis társaságok voltak.
2014. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nyúlhatnak. Szerelj zárat a szobára, és ne hagyj benn semmilyen értéktárgyat. Főleg pénzt ne, azt a bankban tartsd.


Fontold meg, hogy inkább egy minigarzont bérelsz.

2014. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem Magyarországi történet de leírom, Nagybátyám Hollandiában dolgozott és mindig sok pénzzel járt, a telefonját lerakta az öltöző szekrénybe a pénztárcával együtt ruháival minden.


Egy arab hapsi abban az időben ment oda, nem ismerte senki, állítólag kedves jól szituált volt, egyik nap amikor is nagybátyámék dolgoztak, mikor véget ért a meló, mentek öltözni, mindenkinek üres volt a szekrénye, kitől cipőt vitt el, pénzt, ékszert....


Az a legszebb hogy a pénztárcát visszarakta a farmer zsebbe ugyanúgy, még a szekrényt is visszazárta.


Többet sose látták ott, tehát előfordul ilyen is

2014. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Csak úgy kiváncsiságból... A történet szempontjából számít hogy arab volt a hapsi? Valóban arab volt? Ha nem ismerte senki akkor honnan tudták hogy arab? Az arab alatt azokat értjük akik arabul beszélnek?
2014. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 4 Az Jó ! Akkor senki sem lop Magyaroszágon " semsehol " !!! Sem az mszp . Egyébbje . sem a NAGY fidesz ..... De számit ez ha tégeged csak a gyűlölet szítás érdekel ! Mert arab nem lophat !!! :DDDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 kérlek olvasd el újra a hozzászólásomat, értelmezd, olvasd el a sajátodat, próbáld meg értelmezni, próbáld meg átfogalmazni, és küldd el újra! Köszönöm! :)
2014. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, jól kell válogatni a lakások között, és akkor nem lesz gond. Mi 3-an lakunk, tanulunk, dolgozunk, egykorúak vagyunk kb. Egyik srácot még kb nem is láttam több hónap alatt, soha nem nyúlunk egymás cuccaihoz, meg nem megyünk egymás szobájába sem.


De ha valaki lopni is akarna, az sem a szomszéd szobából fogja megtenni, inkább a közös hűtővel szokott csak gond lenni. Normális emberek között azért nem kell ilyenektől félni. Laptopot meg végképp nem hiszem hogy a lakótárstól kellene félteni, főleg hogy lepapírozott albérletben laksz.


Mondjuk egyszer voltam olyan helyen, ahol 2 nő lakott, gyári melósok, és úgy voltak vele hogy "szoba kulcsra zárva", meg elég simlis alakoknak tűntek. Aztán persze kitalálták hogy az egyikük hónap végén költözik csak ki, de én addig beköltözhetek a nagyszobába ami nappali is, és nyugodtan pakoljak be, nem nyúlnak a cuccaimhoz, meg úgymond az első havi albérlet az nem a tulajnak ment volna, hanem nekik zsebre...ha az ilyen simliseket elkerülöd akkor nem lesz ilyenből gond.


19 évesen érdemes más egyetemistákat kifogni, ők nem hiszem hogy ezen agyalnának minden nap, hogy hogy lopjanak meg.

2014. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"19 évesen érdemes más egyetemistákat kifogni, ők nem hiszem hogy ezen agyalnának minden nap, hogy hogy lopjanak meg."


Feltéve hogy nem képviselőnek készülnek. :)

2014. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

XD

# 8 Neked ez is gond éretelmezésben :DDD

" MAGYAR ne lopj ! "

Papírpolgár ?

2014. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem lakást bérelni közösen csak ismerősökkel szabad. Idegen emberekről csak késöbb derül ki hogy jó ötlet volt vagy sem.
2014. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!