Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, távollétemben...

Mit tennétek, távollétemben anyós aláássa a személyemet?

Figyelt kérdés

Szituáció. Van 2 gyermekem, nem túl nagyok még (5 és 3) most várom a 3. babát és sajnos többször véreztem eddig is, és mostanra kiderült hogy a lepény mélyen van és nem is megy feljebb kis erőltetésre is bevérzik/bevérezhet.Vérzés esetén azonnal jelentkeznem kell uh-n.

Az orvosom most az utóbbi eset óta bent fekvést javasolt pár hétre de azt mondta ha otthon megoldom a fekvést úgy is jó meg hát kényszeríteni nyilván nem tud befekvésre. Na most 2 kicsi gyerek mellett a 100% fekvést nem tudom megoldani. Anyósommal elég rossz a kapcsolat, nagyobb ünnepekkor eljön, magáról beszél majd távozik kb. ennyi illetve velem össze is veszett 1-2 éve egyszer na azóta minden vagyok számára csak rendes ember nem.

Tehát 1. befekszek a kórházba de akkor ő ide kell költözzön hozzánk (150kmre lakik) hogy a gyerekeket ellássa ezzel az a gond hogy a gyerekeknek is szokott szidni vagyis így odaszúrkál nekem/nekik hogy anyád nem tanított meg erre arra vagy anyád nem szól ezért stb.?látszik hogy anyád nem bír veled szóval ilyen "kedvességek". 2. ideköltözik de én is itthon maradok szerintem ebből pár hét és oltári balhé lenne pedig béketűrő típus vagyok tényleg de egyszerűen nem bírunk kijönni egymással ha nem tud miben belémkötni akkor a nézésemmel is baja van kb.

3. nem fekszek be és nem hívjuk el őt segíteni de akkor meg végigszorongom a hátralevő hónapokat hogy mikor történik vmi baj a babával.

Korábbi terhességeimnél semmi gond nem volt, panaszmentes voltam teljesen, álmomban nem gondoltam hogy most leszek ilyen problémás eset.


2013. máj. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik más ember a környezetedben, más rokon, unokatesó vagy barátnő? csak az anyós???
2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3 rosszból az első a legkevésbé rossz. A 3. fizikailag veszélyes a babádra, a 2.-nál pedig nagyon ideges lennél és az sem tesz jót ilyenkor. Ha az 1.-t választod akkor legalább nem látod mi folyik. Hidd el nem tudja őket ellened fordítani. Persze ezt csak akkor ajánlom, ha egyébként biztos vagy benne, hogy rendesen ellátja őket.
2013. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem létezik, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül, más se tudná felrúgni hetekre hónapokra az életét-munkáját hogy ide költözzön szerintem, az is csoda hogy anyós fizikailag oké és nem is dolgozik már. Barátnőimnek gyerekeik, családjuk van, unokatesóm nincs. Fizetős segítség megfizethetetlen lenne hiszen nem csak arról van szó (ha nekem be kell feküdnöm) hogy akkor néha besegít vagy hazahozza az oviból őket, hanem sokszor este éjszaka is vigyázni kell rájuk mert a férjem munkája olyan hogy heti 2-3szor éjjelre is megy.

Fizikailag nem aggódnék, hogy ellátná e őket jó nyilván nem vinné csak a legközelebbi kis játszóra őket napi 1 szer max. meg sehova se mennének, de etetné itatná őket, a házat se hagyná szaladni szóval etéren nem aggódnék de így a lelki részén viszont nagyon.

2013. máj. 8. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az anyukájuk, nem fognak rád más szemmel nézni, nem fognak ellened fordulni, csak hiányolnak majd. Igazából szerintem picik még ahhoz, hogy konkrétan értsék, mit mondd a mama, ha egyáltalán fog bármi rosszat mondani rólad, mert ha nem vagy ott nem tudod meghallani és akkor ő is feleslegesen szúrkálna.A pici érdekében a legjobb, ha befekszel.Hamar eltelik majd és megy minden ahogy eddig. Ne emészd magad ezen, hadd magyarázzon a gyerekekről úgyis lepereg majd.Ha amúgy jól bánik velük, vigyázzon rájuk.
2013. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben te ne legyél otthon, az a legjobb megoldás. Rosszat tenne a veszekedés és úgy sem pihennél, pedig most az lenne a cél.
2013. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen nő elrontaná a gyerekeidet, és simán azon az értelmi szinten vannak, h. elhiggyék és megértsék amit az öregasszony rólad beszél.
2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!