Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon sokat takarítottunk,...

Nagyon sokat takarítottunk, de még mindig vannak olyan helyek, ami koszosak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk új albérletbe, ahol eőttünk nagyon mocskos emberek laktak, van folt, amit hiába sikálok, nem jön le, van amit nem érek el, van amivel azt se tudom mit kéne kezdenem. Vannak általános tippeitek akár több évyi összegyűlt kosz eltávolítására? Hogy lehet makulátlan a ház?

2014. júl. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban milyen folt, hol van. Nekem pl általános tisztításra makacs foltokhoz is bevált a mosószóda.
2014. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl a gáztűzhely körül a csempe, meg a szagelszívó műanyag és fém részei vastagon rászáradt zsírosak, és hiába sikálom zsíroldóval, csak nem jön le... ez a legnagyobb gond, de a fürdőben a zuhanykabin elhúzható részei is foltosak, ott is próbálkoztam a hipótól a mosogatószeren át a zsíroldóig mindennel, állni hagytam, sikáltam, de még mindig olyan (igaz, ez legalább szebb lett)
2014. júl. 6. 10:15
 3/3 phiona0068 válasza:
Én is a mosószódára szavazok, csinálj jó tömény oldatott és amit tudsz (zsíros dolgokat)áztass be, egy kiürült szórófejes flakonba rakhatsz ebből az oldatból és fujkodd le amit nem tudsz leszerelni, tutira lehoz mindent. Vigyázat szárítja a bőrt.
2014. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!