Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Segitenétek nekem, olcsó...

Segitenétek nekem, olcsó albérletet szerezni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsó albérletet keresnék budapesten ami maximum 40ezer/hó,max. 3 hónapos kaució.Én anyukám és a testvérem költöznénk be.

Még nagyon régen anyukám lakott Budapesten,én is ott születtem,és 1,5 éves koromig laktunk ott,mert családi okok miatt leköltöztünk vidékre.Sok helyen kerestem az igényeimnek megfelelő albérletet,de nem találtam,azért irtam ki ezt a kérdést,mert esetleg valaki tudna egy iylen albérletet,és azt nagyon megköszönném,ja és még 1 valami,csak ne a 8.kerben legyen,meg pesterzsébeten,mert azt a környéket nem venné be a gyomrom.

Válaszaitokat,és segitségeteket előre is köszönöm!

17/L


2014. júl. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásképp, de ennyiért a rosszabb környékeken is nehézkes, nemhogy ilyen nagy igényekkel... Szerintem gondold át. Nem véletlenül nem találsz szinte semmit.
2014. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
40ezer/hó max? budapesten? :D te hol élsz mégis? :D jessszusom... :D max mucsaröcsögén kapsz ennyiért, de nem a fővárosban ahol minimum 40-50+rezsi-nél kezdődnek a lakások amibe 3 ember elfér :)
2014. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most veszem észre hogy 40-ezret irtam,140-et akartam bocsánat
2014. júl. 25. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
140e meg nem nagyon olcsó .... :D ütik egymást a mondataid... :DDDDD
2014. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!