Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Könnyen ki tudom majd adni a...

Könnyen ki tudom majd adni a 16m2-es Soproni lakásomat?

Figyelt kérdés

Van egy igazi kis mini garzonom Sopronban.Kívül belül teljesen felújítva.Frekventált helyen.Mondhatni Sopron szívében.

A közeljövőben,ha úgy alakul 35e+rezsi ez az amennyiért szeretném majd kiadni.

Szerintetek könnyen ki tudom majd adni?



2014. júl. 11. 11:55
 1/7 A kérdező kommentje:
A lakás üresen,bútorozatlanul lenne kiadva.
2014. júl. 11. 11:57
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez az ár amit kérsz egy kis szobányi lakásért nekem horror magas.
2014. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszodat nekem is az a célom,hogy a lehető leggyorsabban kiadjam.Mi lenne az az ár amit elfogadhatónak tartanál?
2014. júl. 11. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az még szobának is kicsi, nem lakásnak. Ráadásul bútor sincs, a 35 rengeteg. Max 20. De még az is sok. Mi 40 m2-es bútorozott lakásban éltünk 35+rezsiért...
2014. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a soproni árakat. De egy bútorozatlan "lukért" Budapest belvárosában kérnek el talán ennyit.


Próbáld meg hirdetni, de ha gyorsan alkarod kiadni, szerintem lejjebb kell menned az árral. Neten nézelődj, hogy a hasonlóakat mennyiért adják ki, és egy picit menj az ár alá! Akkor biztos lesz jelentkező pár napon belül. Hiszen akik keresnek, szintén így tájékozódnak.

2014. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennyiért szerintem ki fogod tudni adni . 3 éve költöztem Sopronba , azóta , ez a 3.albérletem ,ahol most vagyok . Horror árak vannak nagyon ! Garzonokat 75 körül adnak ki.... A panellakások árai pedig mennek fel már havi 100+ rezsire...iszonyú ! Kérlek , te ne menj bele ebbe a hibába ,hogy túl sokat akarsz kérni ! Ha olcsóbban adod,előbb találsz hosszútávra bérlőt . Szerintem próbáld meg 30-ért kiadni .
2014. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát itt Sopronba elég magasak az árak, bár nem tudom máshol mennyi.
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!