Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a VII. kerület,...

Budapesten a VII. kerület, azon belül is a Damjanich utca milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 22:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem vagyok budapesti, viszont szerintem ha tudsz menj el szétnézni arra. Sokat elmond a környékről! Járd végig a környező utcákat is és egy kisebb képet már is össze lehet rakni.
2014. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jo,ha tudnek Ott vennek lakast,vegig hatalmas fak,boltok,posts,bank,spar,70-es troli,nagyon jo,en imadom,kulonosen a varosliget feloli reszet.
2014. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szép környék és a házak többsége is felújított.Ja és jó a közlekedés,közel a Városliget is.
2014. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen a közbiztonság?
2014. júl. 14. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes környék és még most is fejlődik.

Én ott lakom.

A közbiztonság jó.

Nagyon sokszor sétálok haza késő este, hajnalban és egy esetet leszámítva nem történt semmilyen incidens.

Az az egy eset pedig egy agyon kábítószerezett barom volt, aki minden áron verekedni akart. Párszor a falhoz vágtam és kihívtam a rendőröket. Mire a rendőrök kiértek, addigra szerencsétlenségére egy autó motorháztetejét kezdte el csapkodni, aminek a tulajdonosa egy 120 kilós izomkolosszus volt. :) Az autó tulajdonosa a nyakánál fogva a levegőben tartotta, amíg kiértek a rendőrök. kb. 5-8 perc volt.

Amúgy a rendőrkapitányság is közel van. Dózsa-Thököly sarok.

2014. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!