Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » VIII. kerület körúton kívüli...

VIII. kerület körúton kívüli részén élők! Megéri oda költözni? Valóban legendásan rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 19:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Irj utcakat es elmondom, hogy mi a problema arrafele ,ha van egyaltalan
2014. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Nagyfater ***** válasza:
Nem is annyira a közbiztonsággal van ott a baj - mert az sokat javult az utóbbi időkben az egykor legendásan rosszhoz képest -, mint inkább a lakosság összetételével. Rengeteg a hajléktalan, a lumpen, az anyagilag-mentálisan lepusztult ember, és az a bizonyos kisebbség, amelyik a viselkedésével, hangoskodásával, közösséginek egyáltalán nem nevezhető életvitelével megkeseríti a többség életét. Talán a Práter utca az üdítő kivétel - már persze a többihez képest.Tizennyolc évig éltem ott, és hálát adok a sosrsnak, hogy sikerült onnan megszabadulnom.
2014. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1

Dobozi utca

Fecske utca

Népszínház/Tolnai Lajos utca sarok

Mátyás tér

Ezekről a helyekről tudni bővebbet mondani?

2014. jún. 15. 12:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Dobozi:van ujepitesu is az utcaban, a tobbi nincs annyira ramaty allapotban,embereket tekintve sem gaz,az arra jarok fele feher,nagy fuves placc van mellette igy barmi van arra lehet futni.. igazabol inkabb hangos tud lenni ott az utcai nezetu lakas a 28/37/62 villamosok miatt a vege a Baross fele viszont csendes. Tomegkozlekedes nagyon jo,boltok a kozelben atb.
2014. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Matyas ter: gyonyoruen fel van ujitva a ter is, a hazak is, van itt is egy ujepitesu tarsashaz,a nepesseg vegyes, kozlekedni a 99-es busszal lehet a blaha es a golgota ter fele. Osszesegeben jobb a gyakorlatban a kornyek,mint a hire,ejszaka azert vannak elemek,de nem fognak megkeselni
2014. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nepszinhaz/Tolnai Lajos: Az utcanak szerintem az egyik kevesbe veszelyes resze,kozel a vili megallo,meg ket kisbolt is 1 perc seta pl. Zena csemege
2014. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Fecske: atlagos utca,uj epitesu is van srmmi extra


Szerintem mindegyik hely elheto,en a nepszinhaz tolnai sarkara kolteznek a legszivesebben ezek kozul,mindegyik helyen vannak dzsanelloj,de nagy reszuktol nem kell tartani

2014. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az infókat!

A Kálvária térről és környékéről tudnál pár fontosabb dolgot írni esetleg? Illetve a Bérkocsis utcáról, ma ott ajánlottak egy lakást.

2014. jún. 15. 19:06
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kalvaria ter durva tud lenni nyaron ejszaka a sok drogos miatt,de most fel van turva az egesz,pont mint a Teleki,ugyhogy most sokkal nyugisabb.

A Berkocsis szerintem nem rossz,kerestem ott regen albit,de draga volt,tobbszor jarkaltam mar ott telefonnl meg laptoppal a kezemben,semmi nem volt,nehany formas hatsoju ciganycsaj megmnezett ennyi. Nem rossz hely.

2014. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. jún. 15. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!