Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi alapján választanak lakótár...

Mi alapján választanak lakótársat?

Figyelt kérdés
Már hetek óta keresgélek albérletet, de nem hiszem el, hogy szinte mindegyiket már aznap kiadják. Voltam többet is megnézni, és azt sem akarom elhinni, hogy csak a szimpátia alapján döntenek. Tényleg tömött zsebbel kell menni albérletet nézni és azonnal perkálni, ha tetszik?

2014. júl. 17. 20:16
 1/2 anonim válasza:

Igen ez sajnos 90%ban így történik 3% mázli 7% nem kell senkinek.

De hozzátartozik az igazsághoz, hogy nyáron többen keresnek albérletet. Egyébként nem kell perkálni egyből csak megmutatni a lóvét hogy meg van + hozd a legszimpatikusabb formád :D

2014. júl. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha segít, leírom régen én mi alapján kerestem. Fontos volt, hogy dolgozzon,ne tanuló legyen. Annyi idős legyen mint én, vagy idősebb kicsit. Nem jó,ha te már dolgozol, komolyabb vagy, a lakótársad meg fiatalabb nálad 6évvel és folyton bulizna, mert még dolgoznia sem kell. Kinézet,szimpatikus-e, tisztának tűnik-e, velem azonos nemű legyen. ÉRdeklődési kör esetleg. Volt olyan aki úgy jött oda, hogy közölte, hogy neki a másik(az én szobám) kell, meg már előre elkezdett magyarázni, hogy ő mit hogy fog átrendezni, csinálni ha ideköltözik, mi lesz az én feladatom... Aztán napokon át zaklatott telefonon miért nem neki adom ki a szobát. Ja,és az sem jó ha van barátja/barátnője, mert nincs kedvem hallgatni, hogy d...k meg a lakásban meztelenül flangáló barátra sem vagyok kiváncsi:)
2014. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!