Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem kapok lakást, mert a...

Nem kapok lakást, mert a hivatalos keresetem túl alacsony pedig jól keresek?

Figyelt kérdés
Külföld, nagyváros, lakást kapni kész csoda. Sajnos ha meghallják a béremet nem kapok lakást, holott pincérként a fizetésem háromnegyedét megkapom még borravalónak. Így már bőven jól keresek, van egy csomó félre tett pénzem is, szóval teljesen fizetőképes vagyok. Ront a dolgon h még egyetemre járok, így tényleg azt hiszik h csóró vagyok. Mivel a hivatalos keresetem a minimálbér, h oldhatnám meg h többnek tűnjön a bevételem? Ha azt írom h x összeget havonta a szüleimtől kapok(nagyjából a borravaló összegét) akkor le akarják majd ellenőrizni h valóban? A pénz tényleg megvan csak ugye nem a szüleimtől. Ez hazugság? Vagy mit csináljak h végre elhiggyék h van pénzem?
2014. aug. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Bankszámlakivonat?


Amúgy ki kíváncsi rá? Bank? Hitelhez kell?

2014. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak legális munkából származó jövedelmet néznek hitelbírálatkor. Mondani bármit lehet, a banki dolgozó nem tudja hogy tényleg borravalóért vagy esetleg drogokért kaptad azt a pénzt. Ráadásul ez nem fix jövedelem, ha peches vagy lehet olyan hónap hogy az összes bunkó vendéget kifogod és nincs borravaló.
2014. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hitelbírálat kell sima főbérlő vagy ingatlanközvetítő. Amúgy nem lehet h nem kapok borravalót mert 2 éve h itt dolgozom és minden hónapban megkapok átlagban x összeget. Arról nem is szólva h bár a bejelentett keresetemen felül a főnök odaadja a túlóra pénzt is
2014. aug. 19. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi megy külföldön, de itthon speciel a főbérlők megkérdezték, hol dolgozunk, mit csinálunk, mennyit keresünk ketten, adtunk rá rendes választ, innentől a mi dolgunk hogy megélünk-e vagy nem. Amíg ki vannak fizetve, addig nem izgatja őket hogy marad-e pénzünk szórakozni. Nem tudok neked tanácsot adni, bocs. De látom azért kint sincs kolbászból a kerítés.
2014. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Diakkent eleve nem nagyon kapunk alberletet mert nem keresunk tobb eher eurot. Es nem erdekli oket egyeb sajnos..
2014. aug. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!