Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit fizetnétek max egy 48...

Mennyit fizetnétek max egy 48 nmes albérletért a mammutnál? Felújított csili vili mennyiert hirdessem meg?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/57 TappancsMancs ***** válasza:
Ha felteszel mindenről fotókat jobban lehet válaszolni, de a környék jó ez megdobja, ha alap szinten felújított az is megdobja. Ha a kilátás és a ház is kellemesebb szebb az is. Egyedül a kis méret viszi le. Amúgy szerintem az árak nagyon elszálldogálnak olykor a kínálatban. Láttam most 50mn ott Mammutnál amit luxuslakásként hirdettek havi 100e. Nekem nem volt luxus ez a gond vele. Teljesen felújított kellemes rendezett minden. De ez még nem luxus. Persze lehet hogy van akinek az. Ha nyugati mércével luxus az megér havi 100-at, ha sima jóállapotú kialakítás az nekem mondjuk meg nem.
2014. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
67%

Ha a "Mammutnál" nem azt jelenti, hogy azért a Széll Kálmán térig 15 percet kell sétálni, felújított, viszonylag jó beosztású, bútorozott, és a rezsije sem egy szívroham, akkor 80-100-at simán elkérhetsz érte.


Viszont azt nem írtad, hány szobás. 48 nm-en már elfér két szoba is, abban az esetben a 100 reális összeg. Viszont ha csak egy szoba van, nem hiszem, hogy egy (vagy két) ember ekkora összeget akarna fizetni, olyankor és 80 körülre lőném be az árat.


Egyébként nézz szét albérletes oldalakon, hogy hasonló helyeken ilyen állapotú kb. ilyen lakásokat mennyiért hirdetnek.

2014. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Köszi másfél szobás Lövőház u. Közvetlen a Mammutnál. Még nem adtam ki lakást, és tájékozódom. Az se biztos, hogy meghirdetem mert ha lelakják bukó van. Magamnak csináltam meg de közben összejöttem a párommal és hozzá költöztem.
2014. szept. 4. 10:16
 4/57 anonim ***** válasza:
50%
Ha lelakják, ott a kaució.
2014. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
75%
ha valaki kifizet kpban pl. kéthavi kauciót, ami valóban reális ez esetben 2x100ezernek, és mondjuk látszik, hogy ingben jön vagy szebb autóval, akkor remélhető, hogy nem lakja le. ha mégis valami történik még mindig ott a 200ezer egy festésre. de inkább nézd meg kétszer a bérlőt és a szerződésben védd meg magad a lehető legjobban, ne később kelljen csalódni. ha a 100at soknak találná de megbízhatónak tűnik teljes mértékben, egyébként 80ezerrel sem jársz túl rosszul havonta. ha egyedül akarnék költözni egy jobb melóval a hátam mögött, én 80ért tuti kivenném :D de ez nem áll fenn sajnos jelenleg.
2014. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
66%
Inkább drágábban add ki, mindig. És legyél becsületes, ha nincs miért megtartani, add vissza a kauciót... nekem itt nem fogják, tehát gyakorlatilag havi 390 ezret fizetek a lakásért erre a hónapra, hogy költenék a kölykeik rákgyógyszerére a felesleget. :D
2014. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
78%

Szebb autóval... amikor az éhenkórász álmodik. :D Szebb autóval nem megyünk albérletet nézni. Az albérletben mi fizető ÜGYFELEK vagyunk, és aki kiadja, az az, aki a kiskezét tartja érte. Szóval érdemes a helyükön szemlélni a dolgokat.

200 ezer meg semmire nem elég, tehát igen, ha tönkre akarja tenni, akkor bukni fogsz. De nem nagyon értékelitek, ha valaki becsületesen áll hozzátok, szóval... :)

2014. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
68%
De hogy válaszoljak is, hogy van bebútorozva? Ha minőségi cuccokkal, akár 160 is.
2014. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
100%

[link]

ennek alapján lődd be. de hogy én 90-től nem adnék többet egy ilyen albiért az fix.

2014. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim válasza:
48 nanometer???:O
2014. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!