Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gödöllőiek! Kérhetnék informác...

Gödöllőiek! Kérhetnék információt?

Figyelt kérdés
Munkahelyváltás miatt lehet, hogy Gödöllőre költöznénk. Melyik környék ajánlott és melyik kerülendő? Albérlet árak hogy alakulnak (2 és fél-3 szobás lakás "jobb" vagy újabb környéken)? Van egy pici babánk, így egy jó gyerekorvost is ajánlhatnátok. Köszönöm a tippeket és az infót!
2014. szept. 4. 08:21
 1/2 anonim válasza:
Nos árakat nem tudok írni, de szerintem a központ és a Blaha remek hely :)Én az utóbbin élek és egyszerűen fantasztikus. Itt az erdő, lehet nagy sétákat tenni, az emberek általánosságban kedvesek, a levegő nagyon jó, a közlekedés elfogadható, bár a busz hétvégén óránként-2 óránként jár. Bevásárlási lehetőség nagy, van Tesco, Lidl, Aldi, Coop, Spar, remek pékségek ahol mindig frissensült minden, és több neves ruhabolt is van. Nagyon ajánlani tudom, remek gyermekkora lehet itt egy pici babának és a szülők is imádni fogják :) ez kicsit olyan lett, mintha valami ingatlanos lennék, de csak az őszinte véleményemet írtam le.
2014. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rákerestem már én is albérletekre a városban és alig dobott ki valamit. Hol lehet ennek utánanézni, hol hirdetnek albit?
2014. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!