Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha Budapesten cetliket tennék...

Ha Budapesten cetliket tennék ki, hogy takarítást vállalok, mennyi az esélye, hogy lesznek, kik hívnak? Mekkora összeget kérhetnék?

Figyelt kérdés
Főiskolás lány vagyok és kéne egy kis pénz.
2013. febr. 19. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és fiatal vagyok, 20 éves (gondolom ez is számít, inkább egy 35 éves nőt vesznek fel..)
2013. febr. 19. 12:37
 2/6 anonim válasza:
53%
hozzám jöhetsz "takarítani"
2013. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Jó ötlet. Szerintem ne "plakátold" ki mert annyi gondot okoz manapság. Vannak ingyenes hirdetési weboldalak ott is felteheted, meg inkább dobáld be postaládákba. Ha kiragasztgatod asszem de majd javítja aki tudja, meg is büntizhetnek. A minimálbér az tisztán kézbe óránként kb 600 Ft. Nagyjából azzal számolhatsz de takarítási árakat azt én nem tudok.
2013. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
..és 20 évesen is megfelelő lehet, csak legyél ügyes! Készülj kicsit fel mindenre, kiömlött és rászáradt dolgokra hogy ne ott kelljen vakarni a buksidat hogy na mi legyen. Az órabérnél fontos hogy ne húzd az időt azért hogy több órát tartson mert azt észreveszik. Amúgy nagyon gyakorlatias ötlet. :)
2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is takarítottam főiskolás koromban. Igaz nem Pesten, egy kis településen. Volt ott pár utca ahol jómódúak laktak, onnan többen is hívtak rendszeres takarításra. Sok utcába dobtam be ajánlólevelet magamról, extra szolgáltatásom volt, hogy magam vittem természetes tisztítószereket. (Amway- ezek koncentrált tisztítószerek, sokáig elég egy egy flakon). Tehát sok helyre dobtam cetlit, de csak azokból a jómódú házakból kaptam hívást. 1 órára 800Ft-ot kértem. Egy házat kb 3-4óra alatt takarítottam ki, volt ahová egy héten egyszer, máshová egy héten kétszer mentem. Összejött pár hely, így volt egy kis bevételem.

Azt ajánlom "gazdagabb" környékre menj el, ahol szép nagy családi házak vannak, dobj be szórólapokat. De van esély arra is, hogy mondjuk egy panel takarítására kérnek fel, van, akinek nincs ideje takarítani. Minden nap pár utcát járj végig.

Általában pénteken szereti mindenki, ha kitakarítanak neki, hogy hétvégén tisztaság legyen. Nekem is a pénteken tele volt, más napokon meg semmi, de hát tanulni is kell valamikor :)

2013. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy azért se tedd ki pl villanyoszlopokra mert meghívhat "vendégségbe" valami rosszarc is. A rendes környékeken postaládázni az jó. Úgy jössz ki időben jobban ha olyan helyhez közelre mész ami vagy a lakáshoz vagy a sulihoz viszonylag közel van. Kevesebbet kell utaznod. Esetleg a kettő között. Dolgos vagy ez teccik amúgy. A legjobbakat! :)
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!