Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Én mint bérlő távozásra...

Én mint bérlő távozásra szólítom fel bérlő társam vendégét és nem hajlandó erre, ki hívhatom e a rendőrséget vagy ki jönnének e kidobni az albérletből?

Figyelt kérdés
2 hónapja lakok együtt egy hölgyismerősömmel egy albérletben ő az egyik szobában én a másikban heti egyszer egy ágyon alszok vele az ő szobájában. Régen a barátnőm volt elméletileg most is az azért lakunk együtt. Az albérleti szerződést az én nevemre lett írva ő csak mellém költöző. A lakást felesbe fizessük. Olykor feljön némelyik ismerőse férfi és nők személyében némelyik rossz ember. Múlt szombat éjjel buliztak, italoztak mi egymás elég durván. Nem sok kellett hogy a rendőrséget kihívjam. Mivel hogy a szerződésben én vagyok a bérlő elméletileg jogom van bárkit elküldeni még ha nem is az én ismerősöm mert én vagyok a bérlő? A rendőrséget ha kihívnám kijönnének e és kitessékelnék e bárkit aki a felszólításomra nem hajlandó távozni?
2014. szept. 25. 21:42
 1/3 anonim válasza:

Igen, ha te vagy a bérlő akkor olyan mintha tied lenne a lakás/ ház.


Te feletted csak a tulajdonos áll!

2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2014. szept. 25. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

azért te is jó nagy szemét vagy, ha visszaélsz a szerződéssel. arra jó a volt barátnőd, hogy gondolom felesben fizettek mindent, és nem te állsz minden költséget, de amint jönnek a haverok, te vagy az úr, mert a te neveden van a lakás?


ismerősömnél olyan szitu volt, hogy a saját lakásában az akkori pasija cirkuszolt, és nem volt hajlandó elmenni. nem bántotta, nem tett kárt semmiben, csak nem volt hajlandó lelépni. ő kihívta a rendőröket, ők azt mondták, hogy azt küldhetik el elméletileg, aki nincs bejelentve a lakásba. így a csávónak mennie kellett. nem tudom, te be vagy e jelentve, illetve hogy mennyire volt pontos, amit a rendőrök mondtak.

2014. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!