Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten melyik kerületekbe...

Budapesten melyik kerületekbe ajánlatosabb költözni és melyek inkább kerülendőek?

Figyelt kérdés
8.ker alap h nem. De melyek azok amelyek pl.a szomszedsagaba vannak es nem ajanlott. A 11. 13. es 2 kerulet termeszetesen azt hallottam rendes kornyek. Melyeket ajanlanatok meg?

2014. okt. 15. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első kérdés, hogy mennyi pénzed van.


Viszont: a XI. kerületben 147 ezren laknak (kb. Pécs), a XIII. kerületben 120 ezren (kb. Győr). Szerinted homogén összetételű?

Szóval a XIII. kerületben Újlipótváros az felkapott és jó, Angyalföldet meg inkább kerüld el...

És ki kell ábrándítsala, a VIII. kerületnek is van egy-két része, ahol nagyítóval kell keresni a brazilokat.

2014. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attol meg a lakasig eselyes hogy nem teleportalok hanem atkell jutnom a "brazilok" teruleten.

A 11 zsufolt gondoltam de Buda megis

zoldebb es este nincs az a neparadat. Gondolom.

Nem draga lakast keresnek 25-30 ezer forint szobaert.

2014. okt. 15. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Relatív ez is.


Nekem rengeteg ismerős lakik 8.kerben, és még soha nem volt bajuk. De mellette a 9.ker is olyan, látni fura arcokat, prostikat, de mégis naponta mentem végig az utcán. Sőt, egyes részei kifejezetten jók ezeknek is.


11 kerben lakom, elég barátságos nappal, de este itt is vannak csövesek, ordítozó fiatalok, meg ilyesmi. De alapvetően sosem mentem még úgy az utcára hogy félnem kellett volna.

2014. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az alapján döntsd el mibe akarsz költözni. Gangos házba? Panelba? Kertes házba? És milyen messze legyen a központtól? Egy belvárosi lakást nem fogsz tudni megfizetni, egy külvárosi meg egy óra utazás. Belváros, Közép-Buda, Budai-hegyek (ha csak nem vagy kőgazdag) kihúzva. Rákos ez az amaz, Nagytétény stb. (ha csak nem akarsz napi két órát utazni) kihúzva.


Rossz helyek a következők: Terézváros közepe, Erzsébetváros közepe, külső része, Keleti környéke Józsefváros külső része (főleg a Teleki, Mátyás, Losonci, Orczy, Kálvária, Golgota terek környéke elképesztő) Ferencváros külsőbb részei, Kőbánya bizonyos részei. Józsefvárosi pu-piac-Mávag: kínai negyed. Szabolcs utca: cigánysor. Gettótelepek: Bihari út, Hős utca, Pongrác út, Illatos út (Dzsumbuj). A délpesti külvárosok: Erzsébet, Kispest (Wekerlét kivéve), Lőrinc, Havanna is eléggé lepukkantak, leamortizált emberekkel. Újpalota is nyomasztó egy hely.


Átlagosnak számító elfogadható helyek: Ha panelba mennél: Óbuda, Angyalföld, Zugló, Kelenföld. Ha bérházba akkor: Újlipótváros, Teréz-Erzsébet-József inkább nagykörúton belüli része, Ferencváros. De Budán is találni elfogadhatóbb árú részeket, ami még lent van, és nem valamelyik hegyen. Kicsit távolabb: Békásmegyer, Újpest is el-elmegy, Csepelnek meg vannak egész kellemes részei is.

2014. okt. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

Utolso neked kivaltkepp, kiirom ezeket es akkor ugy fogok keresni

A 11 kerulet.egyszeruen tetszett

kozpont viszonylag

szep hely (szamomra) este nem lattam olyan tul nagy banzajokat. Azert gondoltam, h szobat meg csakcsak talalhatnek ugy

de legalabb fogom tudni hova biztosan ne akarjak menni :D

2014. okt. 16. 08:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha keruleteket mondanatok jobb lett volna :DA portalokon ezek alapjan tudom kiszurni a lakasokat. Igy kisse osszezavar mert nagyon nem ismerem igy a varost, de akkor 11 13 elonyben tehat
2014. okt. 16. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor kerületek:


Buda: XI., XII., I., II.

Pest: V., VI., VII. bizonyos részei messze a Keletitől, XIII. Újlipótváros

XIV. Zugló, de az nem bent van a központban

2014. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. okt. 16. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!