Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belső aranyérnél hideg vagy...

Belső aranyérnél hideg vagy meleg vizes ülőfürdő ajánlatosabb?

Figyelt kérdés
Olvastam már mind a 2 félét és nem tudom melyik az igaz. örülnék, ha valaki olyan segítene ki, akinek volt már ilyen problémája és járt orvosnál vele. Köszönöm előre is!
2013. nov. 4. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Önmagában egyik sem ér semmit.

Én a Stadelmann féle aranyérkenőcsöt ajánlom, belülre is felszívódik.

Ez is nagyon hatásos:

[link]


De csak akkor ha valaki a táplálkozására is figyel. A vörös húsok kerülése mindenképp ajánlott és a nehezen emészthető ételek nem tesznek jót. Sok nyers, kásák stb viszont jó az egész bélrendszernek, főleg a végbélnek. Béltisztítás is jó lenne néha.

2013. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a hozzászólásodból csak a kérdésemre nem kaptam választ. Természetesen az aranyér kenőcs mellett gondoltam a fürdőt. De még a kenőcs betegtájékoztatójában is csak annyit ír, hogy ülőfürdő... na de hogy ez most hideg vagy meleg vizes... az továbbra is kérdés.
2013. nov. 4. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja a házi gyógykezelésnek pedig nem igazán vagyok híve. Egy forró tea a megfázás ellen oké, de hogy házilag kutyult dolgokat dugdossak fel magamnak, hát azt inkább kihagyom, biztos ami biztos.
2013. nov. 4. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig ha kicsit értenél kémiához biztos nem így gondolnád, de persze a döntés a tiéd. Tudod e mi van azokban a gyógyszerekben amiket beszedsz?

Amúgy a gyógyszeripar a magukat kezelgető emberekből alakult ki. Csak pár évtizeddel ezelőtt elég negatív irányt vett az egész amikor mindent elkezdtek szintetizálni. Most több a rákos ember mint valaha, de persze ez téged nem zavar, szerinted ez a jó. Az sem zavar hogy gyulladáscsökkentő gyógyszereket növényekből vonnak ki, ráadásul sokkal kevésbé hatékony módon mint a hagyományos módszer. mind1. A kérdésedre: ha alapból nem írják, akkor meleg ülőfürdő a szokásos (testhőmérsékletű vagy kicsit melegebb), de ne csodálkozz ha nem múlik el, csak azért mert te bedőlsz 1-2 ember véleményének teljesen VAKON.

2013. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
...a hideg ülőfürdőt kerülni kell, és még a hideg ülőfelületeket is...vagyis éppen az a helyes, ha még astag párnára ülsz, ami jó melegen tart, és a fehérnemű se a egy pánt legyen, mert az irritatív lehet akkor is ha belső aranyérről van szó....én bidét is használok mindig, és melegvízzel (az az alsófertályunk mosására szolgáló eszköz) hogy semmiképpen ne maradjon még nyomokban se fekália) utána szárazra törülközés...ha ezt nem teszem meg, mert akadályoztatva van, akkor bizony könnyen bedurranhat újra, ezért igyekszem mindig itthon elvégezni amit kell...(ha nincsen bidé, akkor a zuhannyal alsómosás!...ma már jó zuhanyfejeket lehet kapni, amelyek állítható sugarúak, azt lehet használni...és persze a gyógyfüves ülőfürdő, ami kellemesen meleg, és nem kihűlésig ülni abban...
2013. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!