Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek hogy a lepukkant...

Mit tegyek hogy a lepukkant albérletben (ÖK) ne nézzenek igénytelennek?

Figyelt kérdés

hiába takarítok már annyit, hogy az ekcémától véresre repedezik a kezem, hiába takaíratok mindig és folyamtosan, a vendégek wc-re sem mernek elmenni nálam, a kukaajtót is érdekes tekintettel nyitják ki, amikor ki akarnak dobni valamit, meg sorolhatnám!

mert az egész összhatás olyan putris

a padlón az a kő van ami a lépcsőházban kint(betonszürke fehér kavicsdarabokkal)egyenetlen másholerősebb sínű máshol foltos, a kád zománctalan és a mosógép miat úgy elszineződik, mintha porusos szerkezetű lenne, már hagytam tele vízzel tele fehérítővel, hát csodaszép így is.., a csaprendszert véletlen lemaradtam vízkőoldóval, nem tudtam hogy a kómnak betes, de mozog az egész, meg csöpög(nem tudok hozzáférni hogy megcsnáljam)a mosogató alatt ajtó szét van rohadva a víztől, elősobában halomra állnak a cipők, de nagyon elvesz a térből egy cipősszekrény és amúgy sem pakolgatnám ki be a szoba meg utcai és vendég cipőt egy nap százszor, az egy szoba kicsi, kb úgy néz ki mint egy lomisnál, minden(bútorok) egy rakáson.


nekem olyan rossz amikor beszólnak(kapva az alkalmon ha hibázok, hogy egy törött darab van a földön, mert nem tűnt fel takarításnál)és olyan rossz hogy nem mernek wc-t használni(pedig minden nap, de kívül is, mögötte is, minden rejtett helyen fertőtlenítővel takarítom)


szóval max mikroszkóppal lehet nálam csak látni az igényességet, merthogy máshogy nem, az hétszentség.


ninc spénzem zománcoásra, csapszerelésre, átmetlakitozásra, másikra.


2014. okt. 30. 00:30
 1/7 A kérdező kommentje:
elírásokért elnézést
2014. okt. 30. 00:33
 2/7 anonim válasza:
84%
Költözz igényesebb albiba.
2014. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Milyen vendégek? :)


Ha ismered őket, és általában ismerősök jönnek vendégségbe, akkor ők tudják, mi a szitu.


Miért költöztél be egy lepukkant lakásba?

2014. okt. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Keresel egy normális lakást amgadnak
2014. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha te választottad, akkor miért hőbörögsz ??
2014. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mert mondjuk nincs pénze "normális" lakásra?

Nem olcsók az albérletek , ami igen az biztos hogy régi tipusu vagy lepukkant.

Bár ,mit nevezünk olcsónak....

Ha meg ilyen felszínes ismerőseid ,barátaid vannak ,ne vidd oda őket.

2014. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fizetős vendégeket fogadd 5x szállodába :DD
2014. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!