Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 80-90 ezerből egymagam megtudo...

80-90 ezerből egymagam megtudok élni albérletben? Ti, hogy jöttök ki egy hónapban (semmi szülői támogatás nélkül)?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Kizárt dolog... Ha csak egy szobát bérelsz, az is minimum 30 ezer, plusz a rezsi rád eső része másik 20 ezer... bérlet munkába járáshoz? 10 ezer. Telefon, net: 10 ezer..

10-20 ezerből tudsz élni egy hónapban?

2014. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül albérletben sztem nem, de ha többen vagytok és csak egy szobát veszel ki akkor igen. Kb 30-40ből megvan a szoba+ a rezsi a többiből kaját veszel. Másra nem sok marad.
2014. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, milyen településen. Aki itt 10 ezer forintos bérletről írt, nyilván a fővárosra gondolt. Kisebb városban nem feltétlenül kell közlekedésre költeni, én is gyalog járok dolgozni. Meg az albérletárak is mások. De mindenképp érdemes másokkal együtt bérelni a lakást, úgy nagyobb esélyed van megélni ennyiből.
2014. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha Budapesten elsz! :

Nagyon szerenyen tudnal kijonni, ha csak egy szoba felet berled. Esetleg 3-an vagytok a szobaban, a lenyeg hogy 25-30 ezer fole ne menjen az alberleti dij rezsivel, mindennel egyutt!

En regebben 30 korul bereltem egy nagyon kicsi szobat egyedul /rezsivel egyutt/, bar picit tobbet kerestem.

Kijottem gond nelkul.

2014. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

1,5 szobás lakás X. kerben cakumpakk 100 E nekünk.

Én keresek 90 körül, párom duplaennyit, szülői támogatás max egy kis kaja hétvégén, ill. évi 1x kéthetes nyaralás. Végülis megvagyunk, de gyereket ide (Mo-ra) nem vállalnék.

N25

2014. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Már jópár éve volt (úgy 10), de nekem évekig 80 ezer volt a programozói fizetésem. 20 ezret félretettem számítógépbővítésre, a többiből éltem pesti albérletben. Amikor bajba került a cég s csak 40-et kaptam egy ideig, na akkor volt kissé gáz, még ételre se jutott annyi, mint korábban :) Azóta sem értem, hogyan éltem túl azt az időt. Extrém olcsó albérletem volt, az is igaz...

Természetesen csak szobát tudtam bérelni ennyiből. Ilyen esetben a fűtés sem olyan sok, hisz megoszlik.


Ennek tükrében 80-90-ből van rá esély, hogy meg tudsz élni, de olcsó albérlet kell hozzá, visszafogott életmód és ha mondjuk 190 centis tipikus étrendű testépítő srác vagy, akkor így se jön össze, mert az ételed elviszi a pénzed nagyobbik felét.

2014. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!