Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen a Wekerletelep? Mesélje...

Milyen a Wekerletelep? Meséljetek róla!

Figyelt kérdés
A Wekerlére fogunk költözni, és szeretném, ha mindent leírnátok róla. Környezet, társaság, élet... Tényleg minden érdekel. Ha sokat és jót írtok, megy a zöld pacsi. ;)

2014. dec. 29. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kellemes, anyósom lakik ott, az ő házukban jó lakóközösség van, viszonylag biztonságos. Inkább idősebbek laknak arra, kevesebb talán a fiatal. Amúgy meg olyan mint Bp többi külső kerülete.
2014. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak a Barátok közt jut eszembe róla :D
2014. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem szerettek sokat utazni a belvárosba, akkor nem jó döntés. Békés, nyugis hely, nyugdíjasoknak jó, de még magam sem költöznék oda, mert túl csendes, pedig 40 feletti nő vagyok.


Közelben lesz a munkahelyetek? Mert mást nem tudok elképzelni, hogy pont oda fiataloknak. Csak sejtem, hogy azok vagytok.

2014. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigieket :) igazabol anyummal koltoznenk Dunaharasztirol. Neki otthoni munkaja van, en meg ferencvarosba jarok suliba. Tehat a kozlekedessel nem lenne baj.

Varom a tobbi valaszt is :)

16/L

2014. dec. 29. 20:14
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent erre, hogy miert akarunk koltozni: en egyszeuen szerelmes vagyon a kornyekbe. Rengeteget jarok arra, es egyszeruen imadom:)
2014. dec. 29. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát, így akkor biztosan szeretni fogsz ott lakni:)

Lehet, hogy jobban is ismered a környéket mint mi, ha sokat jársz arra.

szóval nekem fiatal házadpár barátaim laknak ott, szeretik, főleg azért, mert csendesek a lakók is és a környék is.

A 9. kerület nincs is messze tőle, így neked sem kell sokat utaznod.

2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

"Ha sokat és jót írtok, megy a zöld pacsi. ;)"


dilis vagy? :D :D


én a Wekerle mellett lakom, ott tanultam vezetni meg kiskoromba oda jártam biciklizni. nyugodt környék, nagyon is. nekem tulságosan csendes, olyan mint egy falu.

amugy szép, rendezett, nincsennek hajléktalanok. autoval könnyen megkozelithető, bkv-val kevésbé főleg este..

2014. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem, hogy miről beszélnek egyesek. Wekerle tele van fiatal, gyerekes családokkal, pezseg a közösségi élet, és pont az a legjobb benne, hogy kertvárosi, zöldövezeti, mesebeli ősfás környék, mégis pontosan 15 perc metróval a belváros. Az én lakásomtól max 10 perc gyalog a metró (busszal/villamossal egy megálló), szóval maximum fél óra a belváros....éjjel-nappal.
2015. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi rddig mindenkinek :) utolsó, merre laksz pontosabban?
2015. jan. 2. 16:44
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs a késői válaszért.

Az Álmos utcában van lakásom.

2015. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!