Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemisták, ti mennyit...

Egyetemisták, ti mennyit költötök albérletre meg rezsire?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A párommal lakunk egy kis garzonban, a lakbér+rezsi 70-80 ezer között mozog. Tehát ennek a felét állom én.

Korábban egy kis szobát béreltem, az fix 35 ezer volt havonta (de már évekkel ezelőtt, és azt is 40-ről alkudtam le), illetve az exemmel laktunk egy ismerősnél az egyik szobában, aki 45 ezret kért kettőnktől, de ez lényegében csak a rezsit fedezte.

2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy szobára 40 körül, most kénytelen vagyok másikba költözni, az elég nagy szoba, de fix 50 lesz.


Szerintem Bp-n belül 35-40 alatt nem lehet megúszni az önálló szobát, max ha valakivel 2-en vagytok, vagy barátnővel, akkor esetleg 25-30-ra is kijön. Pont ezért ha párja van az embernek, akkor kb jobban kijön egy kisebb garzon, vagy lakás, mert ha drágább is kicsivel, akkor sem kell idegeneket kerülgetni.

2015. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamék hárman bérelnek egy háromszobás lakást a régi haverokkal. Fejenként 30.000.- re jön ki rezsivel együtt. Igaz már évek óta ott laknak és a tulaj azóta nem emelt.
2015. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lakbér 30 ezer körül van, most télen rezsivel együtt 50 ezer. Egy szobát bérlek, ami nagyon jó helyen van közlekedési szempontból és a ház is csendes, nyugis.
2015. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!