Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Garancia-e a közjegyzői...

Garancia-e a közjegyzői okirat arra, hogy a nem fizető bérlőt ki lehet rakni?

Figyelt kérdés

Nem konkrét eset, de az egyik fórumon, amikor panaszkodott valaki, hogy nem lehet kirakni a nemfizető bérlőket; én felvetettem, hogy csináljanak közokiratot belőle, és akkor nem kell pereskedni.


Erre az volt a válasz, hogy bírósági ítélettel sem lehet őket kirakni, mert nem fognak elmenni, és ha erővel rájuk törsz, akkor a birtokvédelem továbbra is érvényes.


Akkor most kirakható-e a nemfizető bérlő ily módon, vagy közokirat sem ér sokat?


2015. jan. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ! Ha van benne kilakoltatási záradék !! "elég egy pici nem fizetés " . 8 nap múlva nem a te gondod , kipakolják őket gyerekestül cuccostul . De ez le van írva pontosan.
2015. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
A magántulajdon erősebb a lakhatási joggal felszólítani két tanú jelenlétében hagyják el az ingatlanodat . Mivel a te tulajdonod magánlak háborítást követtek el . Nem teljesítés esetén levelet írni nekik a zárat kicserélheted és a cumóit is kiteheted , célszerű felvenni kamerával mindent bizonyításként ha kitalálja volt erőszak vagy fenyegetés . A rendőr hiába jön ki nem naprakészek és nem jogászok ők ügyészségi és bírósági utasítást hajtanak végre .
2015. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Egyébkét soha ne adjál ki teljes lakást ,csak közös szoba, közös helység használatot , mert a végén az ingyenélők kizárnak a sajátodból !

Meg aki ÍGY nem bízik benned , abban neked sem kell, több pénzel vagy az üzletben , van elég jelentkező !

2015. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kirakható a nem fizető bérlő:


[link]

2015. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen garancia. Én is megcsináltattam, rá is van írva hogy azonnal végrehajtható.
2015. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

A Lakásbérbeadók Egyesületének Szerződése kiváló (jogász vagyok) és 2 órán belül a végrehajtják, ha rajtuk keresztül szerződsz. Cimük: Szarvas Gábor út 24.

Jogászként közremüködtem a legkeményebb esetükben (2013-ban volt):

11 késsel felfegyvezett cigány bérlő akart volna bent maradni, kb. 5 órán át tartott, kidobták a társaságot, 4 főt a rendőrséggel vitettek el.

Nem volt olcsó megoldás, csak a kidobóemberek kerültek 120eFt-ba, de a kaucióbol tellett, mert előrelátók voltak.


Nem elég a közjegyző, jó szerződés is kell.

2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!