Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A nyolcker Jázmin utca milyen...

Emese.B. kérdése:

A nyolcker Jázmin utca milyen környék? Láttam erről régebbi kérdéseket, de nem tudom, azóta mennyit változott a helyzet. Most vennék ki ott albit. Légyszi segítsen, aki arrafelé lakik vagy lakott mostanában!

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és egyedül költöznék, mert a párom külföldön marad, csak néha látogatna meg. Én is külföldről nézegetem a lakásokat, tehát nem tudok elsétálni arra, hogy felmérjem, mi a helyzet. Esetleg megkérhetem egy barátomat.

2015. jan. 22. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam abba az utcába esti suliba, hazafele mindig jött értem a párom, mert nem engedte, hogy akár a metróig is egyedül menjek, mert féltett. Nem mondom, hogy rossz emberek laknak arrafelé, de eléggé lepukkant, igénytelen környék, az ember ösztönösen tart az olyanoktól, akik eltűrik azt.
2015. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de időközben tárgytalanná vált a dolog. Volt egy rossz érzésem a környékkel kapcsolatban, meg olvasgattam és kérdezősködtem róla, és inkább offoltam. Nem akarok olyan lakásért fizetni, ahová félek hazamenni. Találtam valamit a 6. kerületben, jobb lesz az nekem :)
2015. jan. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!