Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Garay utca (Keleti) milyen...

Garay utca (Keleti) milyen környék?

Figyelt kérdés

Albérletbe szeretnék költözni, és a Garay utcában találtam nagyon olcsón egy albérletet. Volt, aki azt mondta, hogy jó, és a képek alapján tetszik a lakás. Viszont néhányan azt mondták, hogy nem jó környék, és nem szívesen költöznének oda. Vidéken dolgozom, a közlekedéshez nagyon ideális lenne, viszont most kicsit elbizonytalanodtam.

33L



2015. jan. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a lakás jól zárató, nem földszinti, vagy ha az, akkor van rács az ablakokon, akkor oda költözhetsz.


A környék szerintem nem olyan gáz. Kicsit zajos, amúgy semmi különös. Betöréstől viszont mindenütt lehet Pesten tartani.

2015. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz annyira. Én oda mernék költözni, de tény, hogy elég sok arra az antiszoc elem. Viszont épülget, fejlődik.
2015. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első emeleten van. Az, hogy mennyire zárható az ajtó, még nem tudom. Ma este nézem meg a lakást.
2015. jan. 19. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, de valóban nem a legjobb környék. Ha az új piacnál van, az kimondottan jó hely. A Rottenbiller felé eső rész csúnyább és zajosabb ott a 78-as troli végállomása után.
2015. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha megigényled az Europai Unios albérlettámogatást, akkor jobb környéken is lakhatsz és nem kell fizetned érte, mert az Euroai Unio fizeti.

Üsd be a Google keresobe, hogy 'kauciomentes' és kidobja neked a támogatás feltételeit.

2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az albérlet támogatás nem jár mindenkinek. Legalább 100 km, vagy annál messzebb kell, hogy legyen a munkahely, és ha jól értelmeztem, akkor elsősorban a munkanélkülieknek szól ez, hogy el tudjon menni dolgozni messzire is. Én nem tartozom egyik kategóriába sem. Mondjuk végül nem tetszett az albérlet, és egy sokkal jobb helyet találtam.
2015. jan. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!