Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lehet Debrecenben...

Mennyiért lehet Debrecenben albérletet találni 1 fő számára és mennyiből lehet fenntartani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképesztően nagy a szórás: nagyon függ a helytől, a lakás méretétől, felszereltségétől, a fűtés módjától stb. stb.

Merre keresed?

2015. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok konkrétan helyet mondani. Akár a belvárosban vagy az egyetem sugárút nem tudom inkább olyan helyen ahol van a közelben több bolt is és nincs annyira eldugva. Pl a Nagyerdő fele nem kellene mert az elég messze van a belvárostól.
2015. jan. 28. 21:09
 3/8 anonim válasza:
Alsó hangon 45-50 plusz rezsi.
2015. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Nagyerdőről 1-es villamossal nincs messze a belváros.

De igazad van: a Nagyerdő illetve az Egyetemek környékén horror albérleti árak vannak. Amit az előző írt, az valószínűtlenül alacsony.

Amiért eddig 65 ezer+rezsit fizettem, az most már 70+rezsi - igaz, piszok jó helyen van.

2015. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pont ma láttam egyet 45ért, a másikat 50ért. Az egyik nem jó helyen, a másik nem szép állapotban, de ha valakinek erre telik... De ez tényleg az alsó kategóriás, én most 65 plusz rezsit fizetek, még ez is olcsónak számít. 100 felett van a legtöbb.
2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3. és 5. vagyok:

Jelenleg nálam 9000 a távhő télen, nyáron 4000. 3000 az internet, 5200 a közös költség, 1800 a villanyszámla, 3000 a gázszámla 3 havonta, a vízre nem is emlékszem, nem volt egy nagy tétel. Viszont ez nagyon jónak számít, ez alatt biztos hogy nem tudod kihozni.

2015. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az nagyjából helytálló.

A mért távfűtésnél nagyon ésszel kell fűteni, a végelszámolás általában augusztusban van, addig a kauciót nem igen adják vissza.

2015. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Görgey, Kartács, Cívis, Békessi B. utcák, Böszörményi út (panelek) 75-85 ezer+rezsi+2 hónap kaució. Ezek gépesítettek és 1-1/2, 2 szobások, villamos, erdő, egyetem-közeliek. És jó a közbiztonság!
2015. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!