Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen panelházban lakni?

Milyen panelházban lakni?

Figyelt kérdés
Milyenek a szomszédok? Mennyire van ott meleg nyáron? Mennyire lehet elférni a házban?

2015. febr. 2. 07:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

A szomszédok lehetnek rendesek és kibírhatatlanok is. Minden zaj áthallatszik a szomszédoktól és tőled is a szomszédokhoz. Sokszor van vita a lépcsőházon belül, főleg, ha valakinek van kutyája a lakásban.

Meleg nyáron a felsőbb emeleten van, télen ott, ahol távfűtés van.

A 3 szobás lakásokban el lehet férni.

2015. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

mi ketten remekül elférünk (60nm)

a szomszédnak még a horkolását is hallom.. :(

nálunk a lépcsőházban nincsenek balhék, normálisak a lakók.

nyáron, meleg napokon itt bent állandó 28-30 fok volt. éjjel is.

2015. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk vannak gyagyás szomszédok is,az egyik hajnal 4-kor kel,kopogós cipőt húz,abban trappol jó hangosan ,leviszi a kutyáját,majd visszatrappol vele,de sietnie kell,mert 5-re megy dolgozni,addig már nem veti le a két kalapácsot a lábáról,így 4 től ,5 ig folyamatos ,erős kopácsolást vág le felettünk,ez tart már két éve,
2015. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Zajos. Meleg. Frusztráló. Jó szomszéd kifogásának esélye kevés.

Ha tudsz zajban aludni; nem zavar, hogy mindenféle szag, amit a szomszéd csinál, azt te is érzed; ha nem zavar, hogy hallod, ha valaki 3 lakással odébb tüsszent egyet, magasak a közös költségek, elefántként dobognak a fejed felett, és ha kéred, hogy halkabbak legyenek, akkor te vagy a sátán, valaki úgyis a közös folyosón fog télen cigizni...


Szóval egy élmény! Akinek nagy adagban van otthon leszarom tablettája, annak elviselhető kategória.

2015. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a 4. írja. Nekem még volt olyan hogy nem fizette egy pár család a kábel tévét. Kikötötték mindenkinél. Koszos , büdös, kutyás szomszéd . Mindenbe van része az embernek.
2015. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
76%
Annyiban különb egy kollégiumtól vagy egy munkásszállótól, hogy nem kell a wc-n a konyhán meg a fürdón közösködni.
2015. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
51%
Azt még hozzátnném, amit mindenkinek ajánlok, hogy a tojástartó kitűnő hangszigetelő.
2015. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Biztos én vagyok a világ legszerencsésebb embere, de már vagy 20 éve panellákó vagyok és azt vallom, hogy sokkal jobb, mint mondjuk egy családi ház.

Oké, megvan az a hátránya, hogy áthallatszik ha valaki nagyon hangos, de pl én lázadó tini korszakomban bömböltettem a rockot, és senki nem lincselt meg, ahogy én is elnézem hogy néha a szomszédnak vasárnap támad kedve barkácsolni. Szerintem együtt lehet ezekkel élni, nem olyan vészes, mert észre sem veszed, már meg is szoktad.

Vannak azonban előnyök is. A gyereked pl még ha egyedül is marad, minimum 10 felnőtt veszi körül ígyis úgy is, ha baj van kérhet segítséget. Ha kifogysz valamilyen alapanyagból karnyújtásnyira van a megoldás. Sokkal kisebb alapterületet kell tisztán- és karbantartani. Éjjel nem kell félned a baltás gyilkostól mert annyira sokan laknak körülötted, hogy minimális az esélye annak hogy pont téged kap el :D

2015. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bamboochatheone ***** válasza:
54%
Utolsó: akkor te még nem laktál kertes házban. Ég és föld.
2015. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
én se laktam panelben és mindig csodálkozom a miliőn, amikor arra járok. belegondolok, hogy 1 méter választ el egy alkoholistától vagy egy rendőrtől vagy egy tanártól
2015. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!